Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól vettem észre, hogy az itt...

Jól vettem észre, hogy az itt lévő "magányos" fiúk nem is annyira barátnőt, inkább szexpartnert szeretnének?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig az jön ki a mondanivalójukból, hogy milyen rossz nekik, hogy nincs kivel lefeküdni, bezzeg a gonosz lányok mindenki mással összefekszenek. Szóval a nőkben leginkább azt értékelik, hogy van egy lyuk a lábuk között?
2014. márc. 23. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ráéreztél nagyon!!!! XD
2014. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Csak a saját helyzetem tudom leírni. Magányos vagyok, soha nem volt barátnőm, vagy akár csak barátom. Itt úgy érzem tudok segíteni embereknek, emellett kommunikálhatok, és ismerhetek meg embereket(történt ilyen. :) ). Illetve nekem is segíthetnek. Szexpartnerre nem vágyom, mert képtelen lennék megbízni egy idegenben, de még több mint egy éves kapcsolattal is nehezen menne, azt hiszem. És barátnőt sem igazán keresek, nem hiszem, hogy itt találnám meg, de ki tudja. Mindenesetre remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD első válaszoló
2014. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
no shit Sherlock
2014. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fontos szempont hogy legalább egy lyuk legyen a lábuk közt. Ezt értékelni kell.
2014. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
így van! Ez egy reális megállapítás! Ha az a lyukacska ápolt és szinte hívogat az illata,akkor úgy kinyalom,hogy 1 hétig nem áll a lábára...
2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Köszönjük az általánosítást.
2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jól látod. Utolsó: aztán felébredsz..
2014. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én barátnőt szeretnék aki a barátom,a szövetségesem,a szexpartnerem és a lelki társam egyben.Majdnem jól vetted észre
2014. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Ha punci kell, felmegyek a beszamolok.com-ra és kinézek valami jó csajt, van elég kessem rá. Ha egy palit annyira csak a szex érdekel, akkor nem itt tépi a száját, a szexet bármikor megkaphatjuk, bármilyen jó nővel, ha van rá pénzünk, baby. :D
2014. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!