Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól vettem észre, hogy az itt...

Jól vettem észre, hogy az itt lévő "magányos" fiúk nem is annyira barátnőt, inkább szexpartnert szeretnének?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig az jön ki a mondanivalójukból, hogy milyen rossz nekik, hogy nincs kivel lefeküdni, bezzeg a gonosz lányok mindenki mással összefekszenek. Szóval a nőkben leginkább azt értékelik, hogy van egy lyuk a lábuk között?
2014. márc. 23. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem jól vetted észre, legalábbis részemről tuti nem.
2014. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én "magányos" vagyok, de itt sem barátnőt, sem szexpartnert nem keresek.
2014. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy jól látod.A többség ezen "férfi"példányok között,gátlásos,félénk,mulya,névtelenül nagyszájú,személyes kommunikációban nem kifejlődött ember.A sok visszautasítás a maradék önbizalmukat is elvetette.Vannak itt(kevesen)akik nem ilyenek.Én is talaltam itt nagyon jó és értékes barátot,sőt barátnőt is.Sajnos nehéz kiszűrni,kik azok a fiuk,lányok akik tényleg alkalmasak barátnak vagy társnak.(38F)
2014. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 LeftBehind ***** válasza:
A 10-es jól mondja, ha csak szex kellene arra annyi prosti van, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni.
2014. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Meg lúzerek is. :D:D Náluk nagyobb szerencsétlenségek azok a csajok akik az ilyeneket megsajnálják:D:D (Csak saját magukkal b...sznak ki:D)
2014. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
not bed XD
2014. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezzel megsértettél. :(
2014. márc. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én barátnőt szeretnék.Bár még nen vagyok 18,de én sose tudtam belemenni az 1 éjszakás dokgokba,és sajnos (sokak szerint hátrány)-de a ribiket ki nem állhatom!

Anelyik lány nekem megtetszik,normális szép stb.. Az nem jön össze szinte soha :( Majd ha igen megírom...

2016. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!