Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » - Meleg vagyok és hogy tudnék...

- Meleg vagyok és hogy tudnék barátot szerezni? (Már mint szerelmi) 14 éves fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Sértő kommentet nem kérek. Ha valaki tud szerezni vagy tud ajánlani annak megköszönöm. Már egy csomö embert láttam így az utcán. Remélem ti tudtok segìteni. Akinek van Facbooka küldje el privát üzenetben a nevét és bejelölöm. Max. 19-éves kor.

2014. márc. 23. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogyan láttál így embereket az utcán?:D amugy meg ismerkedj.. vannak ilyen oldalak (romeo, stb), vannak ilyen facebook csoportok is, vagy akár itt gyakori kérdéseken.. :) de sokat ne várj ám!! A legtöbb "ember" (nem bántásból de) túl egyszerű (legalábbis nekem), vagy egyáltalán nem jön be külsőleg, vagy minden második kérdése/kérése, hogy had mutassa meg a farkát, vagy elmehetne a következő "A Nagy Mesemondó" címért, mert olyanokat kitalálnak és hazudnak.. :D szóval nem lesz könnyű dolgod, de a 30. ember már olyan lesz akivel el tudsz jutni odáig, hogy élőben is randizzatok!:) szóval kitartást és jó keresgélést!:D ..19f
2014. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Estleg itt van ezen az oldalon meleg fiú?
2014. márc. 23. 18:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, vannak itt jópáran.
2014. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 My Conserve ***** válasza:

Szia!


Az első lépés, hogy elmondod a szüleidnek. Amíg ők nem tudják, addig csak a hazudozás meg a bujkálás van, ami nem tesz jót a kapcsolatoknak. Plusz addig zsarolható is vagy.


Ha ez megvolt, akkor lehet próbálkozni közvetlenül (a szimpatikus fiúknál próbálsz bevágódni, és elhívni őket valami randiszerűre, hátha veszik a lapot), és közvetve, az interneten. Vannak olyan meleg társkeresők, ahol már 14 évesek is próbálkozhatnak. Az egyik pl. a Randi.Gay.hu. De a társkeresőkön sokan "nagyüzemben" keresnek maguknak szexpartnert, úgyhogy ezt csak akkor próbáld meg, ha van gusztusod hozzá.


Esetleg azt javaslom, hogy regisztrálj egy új (nem saját) e-mail címről, és add meg, hogy te Csaknézelődök Tamás vagy, aki 75 éves, egy kis erdélyi faluban lakik, és egyetlen levélre sem fog válaszolni, úgyhogy nem érdemes írni neki. Így valószínűleg kevés nemkívánatos levelet fogsz kapni, viszont te megnézheted, hogy van-e a lakóhelyed közelében olyan fiatal srác, akivel szívesen megismerkednél.


Nem lesz könnyű dolgod, azt hiszem, de sok szerencsét!

2014. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szeintem nem KELL elmondania otthon.. persze ez lenne a természetes és a jó, de lehet a szülei nem olyanok, akik ezt elfogadnák, vagy ő nem szeretné elmondani, mindegy miért, de szerintem egyáltalán nincs ebből probléma.. legalabbis nekem eddig ez nem jelentett
2014. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, 13 vagyok irhatsz :) Nekem is kellene mar valaki :)
2014. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A coming outolt nem kellene ide keverni. Semmi köze nincs hozzá. Ne hülyítsük már a gyereket!

Amúgy facebookcsoportok közt érdemes körülnézni, legetőleg külön profillal, hogy a rokonok véletlenül se lássák. És mindent ismerősök ismerősei beállítással. Pár fiút jelölsz a csoportokból, utána már jön a többi. Egyébként érdemes bizalmatlan lenni sajnos, mert sokan lelkisérültek, vagy hülyitenek és nem azt akarják tőled, amit mondanak.

Romeon 18 korhatár van.

2014. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nyugodtan irhatsz. 15/f en is vagyom egy kapcsolatra :)
2014. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 boribon70 válasza:
Szia 13 vok nekem írhatsz mert egy meleg sráccal se tzdok beszélgetni nem találtam még itt keszthelyen ;)
2014. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
16/f nekem írhatsz. :d
2014. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!