Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez az amire...

Szerintetek ez az amire gondolok vagy totál félreértem? 20-23 éves lányok?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.. az a lényeg, hogy segítek az egyik tantárgyban egy egyetemista lány ismerősömnek. Nem most ismertük meg egymást hanem kb fél éve csak most sodródtak megint egymás mellé az útjaink.


Nekem már akkor nagyon tetszett amikor először láttam őt csak akkor még barátja volt.


Most 1 hónapja amikor ismét összefutottunk megkérdeztem tőle, hogy a párjával mi a helyzet, erre ő mondja, hogy már nincsenek együtt. Persze ennek megörültem..


A kérdéses dolgok ezután jöttek. Nagyon sokat nevetünk és szerintem jól érzi magát velem, érdeklődik hogy mivan velem, párszor tett két értelmű kijelentéseket meg ilyesmi.


Sokszor van az, hogy csakúgy megérinti a kezem csakúgy. Plus olyan infokat is megoszt a magánéletéről amiket SZERINTEM a barátok nem biztos, hogy megosztanának egymásnak.


Elhívtam a napokban egy helyre, hogy jobban megismerjem őt, és abszolút nem mondott ellent.


Tényleg reménykedhetek benne, hogy tetszek neki mint pasi vagy csak barátként tekint rám?


Köszi a válaszokat!



2014. márc. 23. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi olyat nem írtál amire lehetne érdemben reagálni.

A randin kideríted és ennyi.

2014. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!