Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, miért számít...

Tini lányok, miért számít ennyire a külső, miért vagytok ennyire felszínesek, válogatósak?

Figyelt kérdés
Nem értem miért annyira fontos nektek, hogy csak is külsőre tökéletes fiútok legyen. Nem azt mondom, hogy ronda fiúval járjatok, de azért szerintem az már túlzás, hogy minden lány az ilyen menő páwa, helyes fiúkra bukik. Látszik,hogy ez most valami divat,ha egyszer csak kitatlálnák, hogy a helyes fiúk kövérek, akkor meg minden lány azokra bukna. Fura módon manipulál titeket a média a zeneipar, a sok hipp-hopp nigga zenével stb. Én úgy látom legalábbis. Sokszor egy átlagos fiú sokkal kedvesebb, adjatok nekik is esélyt nem kell a tökély külsőre menni, a belső sokkal fontosabb!;)
2014. márc. 23. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én némelyik fiúval vagyok így
2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a belső számít főként, nem a külső.
2014. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem bírom a páwákat és nem tudom te mit hallottál de felénk más se nagyon:D

mindegy ez is igazából ízlés kérdése...mág pár k***** akit csak ez hajt...

nem kell hogy tökéletes legyen de azért de is legyen olyan hogy nem tudom megcsókolni mert ...pf....

Nálam az esély megvan az átlagos fiúknak is:) és azthiszem ezzel nem csak én vagyok így...

2014. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítasz és ezt úgy mondod, mintha ti, fiúk különbek lennétek. Én nekem például nem jönnek be az ilyen tömegstílusú fiúk, inkább a belső értékekre megyek.
2014. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézzétek el nekem, ha már betelt a pohár, miután egy kövér, nem vonzó lány is úgy beszélt velem, mint egy utolsó senkiházi csövessel... Én eddig mindenkivel kedves és udvarias voltam, de úgy látszik minden lánynak a bunkó meg páwa gyerekek kellenek meg az izomállatok. Igen most már általánosíthatok ennyi csalódás után jogom van hozzá!
2014. márc. 23. 20:34
 6/9 anonim válasza:

A csodás sablon szöveg... elszomorító. 1. Nincs olyan hogy mindenki ilyen, vagy olyan. 2. Megvan az a réteg, akiknek ők tetszenek...és? Éljék az életüket úgy ahogy szeretnék:) Mindenkinek más a stílusa, mind öltözködés, mind fiúk, mind zene terén. De szerintem ezzel semmi gond nincs. Alapból úgy gondolom, hogy a belső sokkal fontosabb. De ha valaki nem így látja, annak papolhatsz akármennyit, attól még nem fog megváltozni ez a dolog:)

Egyébként fiúknál is igaz ugyan ez, a szép lányok sokkal nagyon előnyben részesülnek, tehát ez mindkét nemre vonatkozik. De ettől még ne általánosítsunk!:) Valóban, egy tény, hogy aki jól néz ki, az több eséllyel indul. De ez nem feltétlen van így minden embernél:) Ráadásul hiába néz ki valaki jól...attól még nem fogok iránta semmit sem érezni.

RÖVIDEN tehát ne általánosíts! Minden embernek más tetszik!:)

2014. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy kérdező.

Ne idegeneken töltsd ki azt, hohy béna vagy és töketlen. Máskor állj ki magadért.

Jogot általánosítani pedig k*vára nincs. Majd ha a Földön élő összes nőt megismerted kicsit jobban, majd akkor lesz jogod általánosítani.

2014. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Nem jönnek be a páwák!

2. Nem jönnek be az izomállatok!

3. Nem jönnek be a bunkók!

Csak a fiúk hiszik azt, hogy ez a csajoknak bejön. :P


Mindenki máshogy képzeli el az álompasiját.

A külső fontos (igaz a belső, még jobban), mert az fog meg először egy lányt és kell a fizikai vonzalom is.

Szerintem nektek fiúknak is fontos a külső.

Ha okos vagy, ki tudod szűrni a szövegemből a lényeget. ;)

2015. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez azert vicces mert mindenki meg van gyozodve rola hogy belurol marpedig ő mindenkinek bejonne

Lehet nem a kulsoddel van a baj

Csak amilyen lanyok neked tetszenek azoknak te belurol nem

Es akiknek te kellenel azok meg neked kulsore nem eleg jok.

Es akkor visszakanyarodhatunk oda hogy miert kulsot nezik csak :D

Mert lehet teis...

2017. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!