Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megeshet, hogy valaki azután...

Megeshet, hogy valaki azután kezd szerelmet érezni egy másik ember iránt, hogy jobban megismerte?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy ameddig meg nem ismerte (hogy mit szeret, mit utál, miben kiváló, mik a céljai, milyen a viselkedése, mennyire udvarias, mennyire eszes, mennyire megbízható) addig csak átnézett a másikon/nem is próbált beszélni vele, de miután jobban megismerte ezeket a tulajdonságokat, elkezdett valamit érezni?

2014. márc. 24. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak így szoktam szerelembe esni. A szerelem első látásra témát nem értettem soha.


Én csak akkor tudtam megszeretni a férfit, ha emberileg is beleszerettem.

2014. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Hát, én ha valakit megszeretek, akár csak barátilag is, az a személyisége miatt lesz, ergo szerelmes is csak akkor tudok lenni, ha már megismertem az adott lányt.
2014. márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem ez így normális. Bár előfordulhat másképp is, de ez a jobbik fajta.
2014. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez így természetes :)
2014. márc. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez így természetes kérdező. Szerintem kell az ismeret ahhoz hogy szeress valakit.


Ezért nem értettem egyből a "járjunk" témát, és meg sem próbált megismerni picit sem. Sem az első szerelem látásra dolgot.

2014. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez akkor is igaz, ha a külső nem hívja fel a másik figyelmét? Tehát ameddig X mindenféle ismeret nélkül látja meg Y-t, addig csak "egy a sok közül"?
2014. márc. 24. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, Nagyon sok ember csak a külső miatt akar előbb elkezdeni foglalkozni valakivel, én jobban díjazom azt ha valaki előbb meg akar engem ismerni nem pedig csak amiatt járni velem mert jó a popóm vagy jól nézek ki.


Utolsó hozzászóló voltam.

2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Melcsike91 válasza:
szerintem ez az igazi szerelem, ha megismerve megszereted nem pedig a ,,szerelem elso latasra,,
2014. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"I fell in love the way you fall asleep: slowly, and then all at once."
2014. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általában a szerelem így szokott kialakulni. :)
2014. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!