Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg fiúk! Ti hány évesen...

Meleg fiúk! Ti hány évesen jöttetek rá, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Hogyan jöttetek rá?


19 éves srác vagyok és gyakran fantáziálok fiúkról, de igazi fiúk eddig nem tetszettek, a viselkedésem elég lányos, túl érzékeny vagyok. A lányok tetszenek, de nem tudom eldönteni hova tartozom. :/



2014. márc. 24. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb már 8 évesen tudtam hogy valami nem stimmel velem azaz defektes vagyok :-) már akkor is csodálattal bámultam a nagyobb fiúkat és tudtam hogy kívánom őket
2014. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én 16 évesen jöttem, rá hogy biszex vagyok.

19/biF

2014. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 12 évesen jöttem rá, amikor beleszerettem a padtársamba, aki sajnos hetero volt.
2014. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 20 éves koromban, mikor szerelmes lettem. De én genderqueer vagyok. És Neked is azt tanácsolom, hogy gondolkozz el azon is, hogy fiúnak érzed-e inkább magad, vagy lánynak, vagy egyiknek se, vagy hol ennek-hol annak, mert többféle másság van, és ezek határai is elmosódnak. Az is lehet hogy Te biszexuális genderqueer vagy. [link]

De ha szeretnél fiúsabb lenni, akkor csinálj fiús dolgokat (sport, barkácsolás például), persze tudom, hogy nehéz, mert lehet hogy szekálni fognak a lányosságod miatt, de akkor majd keresel egy másik közösséget, és addig se otthon kuksoltál.

2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-3 évesen már tetszett egy két fiú, bár akkor még nem nagyon tudtam hogy mi ez, és nem is érdekelt.. Szóval mondjuk, hogy 8 évesen jöttem rá/ értettem meg. =)) 14/f
2014. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia, Kérdező! :)


Én pont annyi idős vagyok kb, mint Te, és 3-4 hónapja tudatosítottam magamban ezt az egészet.


Nem hirtelen rájöttem, hogy meleg vagyok, hanem volt egy szituáció, amikor nem tudtam mit kezdeni egy lány közeledésével, és itt úgymond "leültem megbeszélni a dolgokat magammal", és végre foglalkozni a témával. Mert azelőtt sosem "mertem" belegondolni, hogy mi van, ha... Közben meg de :)


Ha úgy érzed, szükséged van egy kicsit átbeszélni a dolgot, írj nyugodtan!

Nekem is kellett a segítség, egyedül nehéz átmenni ezen.

2014. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!