Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ugye ti csak azért...

Lányok, ugye ti csak azért vagytok a jelenlegi barátotokkal, mert helyes, jóképű, magas fiú? Ha alacsony vagy ronda arcú lenne, össze sem jöttetek volna vele, ugye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hát de idióta vagy kérdező... ilyen kérdést feltenni...

menj inkább csajozni, ne sajnáltasd magad.

2013. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok lány, de valószínűleg így van. Mert én ha egy ilyen ronda csaj lenne össze nem jönnék vele.
2013. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy van ilyen csaj. Szerinted ő ezt ő be fogja vallani saját magának, nemhogy neked?
2013. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Megerősítelek abban, hogy ez hülyeség....
2013. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
nincs pasim jelenleg.de nekem fontosabb a belső,viszont fontos h a srác ápolt legyen mert nem szívesen csókolok meg egy olyan embert aki büdös és ápolatlan..illetve a foga közt ott az előző heti kaja
2013. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:viszont az fontos h magas legyen mert én is magas vagyok(178 cm) és nem jó ha nem tudok magassarkút venni mert alapból magasabb vagyok..
2013. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Haragszol a világra?

Add ki magadból nyugodtan,ez az oldal azért van már lassan.

Inkább itt,mint,hogy mészárolni kezdj.

2013. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igen, pontosan így van, jól látod!!!
2013. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

kész szerencse h nem provokatív a kérdés!XD

minden bizonnyal ezért!XDD

2013. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Történetesen egy magas, vékony, de azért izmos, és eszméletlenül okos sráccal randizgatok, aki számomra jóképű. De ez utóbbi mindenkinek mást jelent, nekem pl borosta, szemüveg, rövid haj. Volt már alacsony, kimondottan csúnya barátom is, ez nálam egyáltalán nem szempont. Az ész és a férfiasság annál inkább: aki kiír egy ilyen kérdést, abban egyik sincs.
2013. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!