Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ez ellen a...

Mit tehetnék ez ellen a pocsék érzés ellen? Valakinek sikerült már kigyógyulnia ebből és sikeressé válni a lányoknál ronda adottságokkal is?

Figyelt kérdés
Az van, hogy pocsékul érzem magam a bőrömben, egész egyszerűen képtelen vagyok elfogadni az arcszerkezetem. A testemen már rajta vagyok, igyekszem izmosabb lenni, eddig két kilót sikerült is felszednem, de nem érzem a javulást, mert az arcom zavar továbbra is, folyton úgy érzem, hogy iszonyat gáz a fejem, legszívesebben valami maszkban járnék mindenhová, főleg ki a városba a sok idegen ember közé meg a sok szép lány közé főleg. Úgy irigylem, aki helyes, megfelelő arcszerkezetet kapott, én meg olyan rondának érzem és látom magam, nem tudok pozitív lenni, főleg, hogy már több lány is utalt rá, hogy ronda vagyok és hát sosem voltam a lányok kedvence, sosem jöttek oda hozzám, mint más fiúkhoz, hogy de helyes vagy hogy hívnak stb. De a ronda jelzőt sok lánytól megkaptam már. Eleinte még ősök is cseszegettek, hogy mikor lesz már barátnőm, de már látom rajtuk is, hogy már beletörődtek, hogy én ronda vagyok és sosem lesz nőm. MÁr mondtam is nekik, hogy fogjátok ámr fel, hogy ronda vagyok és a lányok nem vonzódnak hozzám, sosem lesz nőm! Aztán tényleg így van, mintha én lennék a legrondább arcszerkezetű fiú a világon. Egyetlen álmom azért még megvalósítom kigyúrom magam, ha beledöglök is. De ezt csak azért, hogy végre megvédhessem magam a sok bűnöző alaktól. Én úgy látom csajozásnál fontosabb az arcszerkezet. Sok nyomi srác ilyen tipikus pici orrú babapofa és odáig vannak érte a lányok, folyton ölelgetik meg puszilgatják őket a lányok, én mégis mikor fogom ezt megélni?! Soha.
2014. márc. 25. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek, és együtt tudok veled érezni. én ezen felül még undorítóan pattanásos vagyok, amire hiába mondják, hogy egyszer elmúlik, de most kellene, mert most megy el a maradék önbizalmam is. nekem már sikerült ez a kigyúrás. emellé magas is vagyok, de még ez sem elegendő. tényleg az arc a legfontosabb. De Te ne add fel!
2014. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
borosta + jó frizura, csodákra képes :)
2014. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!