Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedés. Kérlek,...

Netes ismerkedés. Kérlek, adjatok tanácsot! (? )

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi. A neten ismerkedek egy lánnyal, nagyon az elején tartunk még. Érdekelne az, hogy ha képet kérek róla és esetleg nem tetszik, akkor küldjek-e én is. Ez úgy lenne fair, nem? Viszont ha külsőleg nem vonz, nem akarom vele folytatni az ismerkedést. Viszont ha küldök magamról én is egy képet, akkor hitegetem. Nem? Ha voltatok már ilyen helyzetben, mit csináltatok?


Legyetek szívesen normális válaszokat adni. Köszi ;)


2014. márc. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj képet neki, de mondd meg hogy csak azért mert ő is küldött.
2014. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én sokszor belementem úgy, hogy cseréltünk képet, de kiderült, hogy a másiknak nem jön be a képe. Hát ez sajnos benne van a pakliban, úgyhogy emiatt nem kell aggódnod.


Én a helyedben nem küldenék, finoman jelezném neki, hogy nem az eseted a kép alapján.

2014. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)


Én is arra gondoltam, hogy nem küldenék neki magamról, de az olyan bunkóság lenne... :/ Voltam már így és elég szarul éreztem magam, valamint velem is csinálták és az is szar volt...

2014. márc. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!