Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogyan fogadnátok?

Lányok, ti hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Nem először fordult elő velem, hogy megtetszett egy lány(pl ma is a 34 es buszon), és nem mertem odamenni, mert féltem, hogy nem fog normálisnak tartani, mert annyira zavarba jövök, hogy csak hebegnék valamit. Olyannyira tartottam a dologtól, hogy inkább rá se néztem egész úton.


Ti hogyan reagálnátok? Tegyük fel, nem vagyok álompasi a modellújságokból egyenest, de nem is vagyok rút, vagy túlsúlyos. A lényeg; ha külsőleg bejön a másik, viszont annyira zavarban van, hogy a beszédén érezhető, akkor hogy viselkednétek vele? (mindenhonnan az jön, röviden hogy légy macsó, ezért is félek így szégyenlősen közeledni)


Kort is írjatok kérlek, illetve magatokról mi a véleményetek. (Pl ha full modell, akkor érthető, hogy az ilyenekkel mint én, szóba se állna)

F/19


2014. márc. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően kedves vagyok az idegenekkel is, szóval nem harapnám le a fejed.

(Nem tartom magam nagy számnak, de sok fiúnak/férfinak tetszek)

2014. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Engem 13 évesen többször leszólítottak 20-30 éves férfiak, én nem néztem hülyének őket, beszélgettem velük, de próbáltam arra utalni, hogy kiskorú vagyok. Azt hiszem ez nem sikerült annyira, ezért inkább megmondtam, hogy csak 13 éves vagyok. Ők 6 évvel idősebbnek néztek.
2014. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nagyon szeretek beszélgetni. :) Ha odajön hozzám valaki a buszon, hogy beszélgetni akar, vagy bármi én mindig hatalmas mosollyal fogadom. :) Volt már olyan is, hogy egész utat végigbeszélgettem egy fiúval és mivel szimpatikus volt elmentem vele fagyizni. Azóta is jó barátom. Meg ha zavarban van szerintem az még aranyos is. :) 16/L
2014. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szingli lennék, akkor szóba elegyednék idegennel. Bár bennem lenne az a félelem, hogy valami tolvaj, vagy valami rossz szándékú ember. Nem küldenélek el, nem is néznélek hülyének, ha először hebegnél-habognál. Mondjuk jobban szeretem a határozottabb férfiakat, mert én eléggé határozatlan vagyok. Nekem kell egy kis "irányítás". Persze megkérdezném, hogy ki vagy meg hogy miért szólítottál meg. Ha bejönnél külsőre és még a rövid beszélgetés alatt értelmesnek tűnnél, akkor belemennék egy találkába, ha elhívnál. De van barátom, így ez csak feltételezés volt. Sokak szerint szép vagyok, bár szerintem átlagos vagyok. Szerintem rám férne 5-6 kg fogyás, vékony legyek, általában csodálkoznak az emberek, mikor megtudják a súlyom (ezek szerint jól eloszlik rajtam a zsír :D). Nem tartom magam butának, szerintem elég értelmes vagyok. Persze ha hülyéskedésről van szó, akkor arra vevő vagyok. Összességében szerintem egy átlagos lány vagyok. 18/L
2014. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez tiszta hülyeség hogy ha full modell, akkor az nem áll szóba idegenekkel. lehet hogy sok srác ezt gondolja, ez elég rossz,( én nem gondolom magamról hogy olyan jól nézek ki mint egy modellcsoda, de nagyon sok ismerősöm, fiúk,lányok szépnek tartanak) és sokszor látom hogy nagyon néznek buszon, utcán, de nem jönnek oda..és teljesen elszomorít, hogy miért nem, na jó, vannak csúnyácskák is, ők jobb hogy nem jönnek oda, mert nem szeretek nyíltan visszautasítani.
2014. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!