Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha emberek...

Miért van az, hogy ha emberek között vagyok, pl angolórán, vagy a városban sétálok, nincs semmi bajom. Ha pedig itthon ülök, vagy koliban a gép előtt, akkor tök depressziós leszek, szinte azonnal?

Figyelt kérdés
ez úgy jön az ismerkedéshez, hogy többet vagyok bent mint kint, ezért összességében mindig borús a hangulatom. emiatt meg nem nagyon néznek rám a csajok.
2013. dec. 21. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs semmi dolgod. Keress már valami hasznosat! Bocsi, nem csak egyet. Keress sokat! Aztán csinálj sok mindent!
2013. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet hogy ronda vagy, ezért nem néznek meg.
2013. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

egyetértek az 1.-vel. találj valami hasznos hobbit... egy dolgot, aminek szentelheted a szabadidőd, a semmittevés depressziv hangulatot eredményez, tehát csinálj valamit! :)


pl. kézműveskedj, olvass, zenélj, jó időben kertészkedj, barkácsolj, bűvészkedj...


a lényeg, hogy próbáld ki magad uj dolgokban, és biztos találsz valamit ami majd leköt. - és ez a csajozásban is jól jöhet :)

2013. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda :D Vannak nálam szebbek (mint mindenkinél), de csúnyábbak is (mint mindenkinél). Ez már csak így meg...;)
2013. dec. 21. 22:39
 5/8 A kérdező kommentje:
*megy
2013. dec. 21. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanezt érzem, csak én lány vagyok...
2013. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van.

19/L

2013. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van pedig sokat vagyok otthonon kivül is..de elég rossz.. 16/L
2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!