Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek milyen lány illik...

Szerintetek milyen lány illik egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés
Alacsony, ronda, asszimmetrikus arcszerkezete van, nagy, otromba orr csúfítja. Semmi vonzó nincs a külsejében, a lányok gyakran használják rá, ha látnak képet róla, hogy ronda, de van, hogy utcán is kinevetik a tini lányok. NÉha jó érzés lenne egy lányt találni, aki mellett biztos menedék van, aki szeret és úgy ölel meg, mintha valami helyes gyerek lennék. Tudom ez csak álom, de annál jobban vágyom rá, főleg, ahogy telik az idő. Még fiatal vagyok, de félek sosem lesz lány, aki képes lenne a külsőm miatt szeretni, vonzódni hozzám. A személyiségem sok lány dícsérte már, de ők általában nem láttak képet rólam egyből, ha meg láttak vagy találkoztak velem, már nem is érdekeltem őket, megérzem az ilyet, de mégis reménykedem, hogy valamilyen lány csak tudna így is szeretni, elnézné a nem vonzó arcvonásaimat, különösen az otromba orromat.
2014. márc. 27. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs 'otromba orrod'.

Kérdésedben a válasz egyébként, nem is tudom miért kellett feltenni... önreklám? :D

Olyan lány illik hozzád, aki szeret és elfogad így, ahogy vagy. Keresd tovább.

2014. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
majdnem elhánytam magam ettől a rinyától.
2014. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Kövesd a divatot, vegyél minél márkásabb ruhákat, járj szoliba, csináltass divatos sérót, kondizz. A gondolataidban ez legyen hogy: divat divat divat! Ne legyél egyedi mert őket kirekesztik! Be kell állnod a sorba ahol az álom lányaid is tartózkodnak és megkapod őket.
2014. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan lány amilyen.Remélem kielégítő válasz volt.
2014. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

legalább valami tekintélyt építs,hogy ne merjenek röhögni rajtad.

ha ez megvan,akkor lehet tovább fejlődni.

2014. márc. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!