Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekel mi van, ha egy csúnya...

Érdekel mi van, ha egy csúnya fiú lemegy csajozni?

Figyelt kérdés

Lementem Instantba EGYEDÜL (pesti szórakozóhely, úgyhogy szerdán is van egy pár ember azért). Éjfél után értem be, ittam két sört, egyet útközben egyet meg benn, nagyjából lett is egy kis hangulatom.


Járkáltam fel-alá, lépésszámláló 2,7 km-t mért, ebből nyilván le kell vonni a tánctéren töltött időt (később magyarázom)


Odamentem nőkhöz, mind lerázott, meg nagy részük nem is beszéltek magyarul, az én angolom meg nem elég fluid még, hogy ütős csajozós szöveget le tudjak darálni érthetően.


Odamentem olyan csajokhoz is, akik a barátnőjükkel jöttek le, és látszott, hogy eszik a kefét, hogy a barátnőjük pasival beszélget, ők meg csak ott vannak harmadik kerékként. De még ezek is leráztak.


Aztán bementem tánctérre és látom, hogy a sok csaj, aki lerázott, benn táncolnak és körülöttük MŰHOLDKÉNT keringenek srácok. Sok esetben úgy, hogy a csajjal szemben, tehát tud róla, hogy ott vannak vele fiúk, akiket mellesleg ott ismert meg. Ezek sztem elég kinos szituációk, mégis a csajok még rá is játszottak, hogy hátha ki tudnak kényszeríteni valami nyomulást az amúgy is idétlenül táncoló, görcsölő kis faxxopóktól.


Én rólam azt kell tudni, hogy úgy megyek oda csajokhoz táncolni, hogy teljesen konkrétan lekérem őket, sztem ez elég határozott és nyílt dolog. Mindesetre határozottabb, mint ezek a "műhold" srácok, akik csak ott lebegnek a csaj körül. De kvára nem ez a fő tényező, hanem, hogy mennyire vagy jóképű. Én meg alacsony vagyok, vézna és nem nézek ki annyira jól sem.


De nem értem, hogy azok a srácok miért érdemlik meg a figyelmet? ENGEM MEG MIÉRT RÁZNAK LE CSUKLÓBÓL A NŐK, mikor én tök határozottan megyek oda hozzájuk? JAAAA, hogy én nem vagyok kívánatos külsőre nekik?


Na és kb. NÉGY órán keresztül küszködtem és a végén már odajött az egyik csaj, de én mondtam neki, hogy elegem van, és lelépek a faxba. Mondjuk ezt csak azért, mert ott toporgott valami gyerek, hogy menjenek megkeresni valakikekt. És a csaj meg ment. De még ki is röhögött, amiért feladom.


Basszus, hány csaj küszködne az akármilyen szexért 4 órán át? Mert nekem az volt a tét, hogy valakivel legyen valaki. És nekem már igen lenn van a léc, ellentétben a lányokkal.


Bónuszként még a WC-s néni is majdnem kidobatott, mert meglöktek a budinál és rátenyereltem a pénzgyűjtő kis műanyag tálkára és azt hitte LOPNI akarok.


Másik bónusz, hogy a villamoson a csaj csak ugy odament egy sráchoz és felírta a számát a karjára a gyereknek.


KÖSZ.


Még azt mondom lenne mit fejlődnöm, de én már majdnem két éve járok le bulikba és mindig ilyen küszködés van. Soha az életbe nem jön oda egy csaj se, nem kéretik magukat, semmi. Mindig nekem kell odamenni, és 90%-ba leráznak. Két év alatt egy darab eset volt, hogy a buli vége szex lett, mondjuk szerencsére nem okádék csajjal, és azóta is összejárunk. És voltak már barátnőim is meg kalandjaim is (ez utóbbik mondjuk főként netről)


De komolyan elegem van mostmár.


2014. márc. 27. 04:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

egyik csajnak makogtam valamit, aztán láttam, hogy nem eszi. És megkérdeztem, hogy figyi, látom nem nyügözlek le a külsömmel, akkor mégis mivel tudnálak?


Csaj válasza: Van pénzed?


EZT MONDTA, VÁGJÁTOK? EZT!

2014. márc. 27. 04:22
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Vágjuk. Szórakozóhelyen vagy, mégis mit vársz? Ha olyan lányt keresel, akinek nem a pénz számít, rossz helyen keresgélsz. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de szerintem nem ez a jellemző.
2014. márc. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tettél fel kérdést csak kiírtad magadból ezért nincs is mire válaszolni.


Csak annyit tudok mondani, hogy az utolsó csajnál reflexből vissza kellett volna kérdezned mennyi a tarifája.

2014. márc. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mindez csak azert nem vicces,.mert vegig neztem ahogy atlagot alulrol alig karcolo csajok mennek haza hozzajuk kepest sokkal jobb pasikkal. Ne mondja mar nekem, h egy csunya bőrű es hasas csaj megerdemli a kockas hasu magas es jokepu sracot?


Velem max az aljadek dagi xar nok allnak le, de ok meg még a szituval se tudnak kezdeni sok mindent, h valaki odament hozzajuk.


Mar nagyon unom basszus, hogy a lanyokhoz kepest a szex nekem 10000x tobb erobefektetes aran van, akkor is csak ilyen semmilyen csajokkal.


A noknek meg még az egyejszakasaik is hozzajuk merten jobb pasikkal vannak.

2014. márc. 27. 05:41
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Dicsertessek!
2014. márc. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hát ezen beszakadtam utolsó :D
2014. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

"Velem max az aljadek dagi xar nok allnak le"


Hát de most ha egy csaj összejönne veled, akkor ennyi erővel ő is mondhatná, hogy "velem csak a rusnya lúzer sovány alacsony pasik állnak le"


Látod, Te is a szebbekre jhajtanál, nem a legcsúnyábbra.

2014. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
MŰHOLD srácok xDDezen szakadtam :D
2014. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj kerdezo, de feldobtad a napomat :D


Ha nem csak a dugasra mennel, hanem normalis kapcsolatra, akkor osszejohetnel egy helyes, aranyos kis csajjal, akivel raadasul annyit szexelhetnel, amennyit akarsz. Ez a diszkos luzer nyomulas nekem kicsit szanalmas. Bocs.

2014. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen én is jót szórakoztam :D Instantban tényleg sok a külföldi, és ők sokkal kedvesebbek mint a magyarok, bár az is tény én nem dugásra keresek lányt, azt vettem észre, sokaknak meg az a probléma xD Illetve nem a kedves közeledéssel lehet sikereket elérni, hanem ha valaki odamegy és kellően erőszakosan letapizza, lekapja, stb. Az sem számít hogy néz ki az illető, hisz úgyis hátulról szokták csinálni :D Nem minden lány vevő erre, de nem egyszer fordult velem is elő, hogy látszólag kedves és visszafogott lány, akihez kedves voltam, 5 perc múlva láttam egy ilyen szituációban, akkor egyfelől szomorú voltam, hogy már csak ilyen módszer a célravezető, másfelől örültem, mert ilyen lány amúgy se kéne. Remélem van még másmilyen is! :)
2014. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!