Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan srác aki a...

Van itt olyan srác aki a szókimondó lányokat szereti?

Figyelt kérdés
Minden hasonló témájú kérdésnél azt látom hogy a srácok jobban szeretik a visszahúzódó, csöndes lányokat. Mi van a szókimondó, vagányabb, beszédes de kedves, rendes csajokkal? Van itt olyan aki ezt a típust szereti? Aki inkább a 'rosszlányokat' ? (természetesen nem kzpurvákról van szó)

2014. márc. 27. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szexre jók,de feleségnek borzalmasak.
2014. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem ha egy lány elengedi magát beszélgetésnél és konkrétan kimondja véleményét.

Jó az már undorító ha nagyon trágár szavakat használ, de ugye a szókimondás nem feltétlen erről szól.

Én jobban kedvelem azokat a lányokat akik tényleg mindenben kiállnak magukért, kimondják véleményüket, nem fogják vissza magukat. Bár én szeretem a csendesebb lányokat is, de én mindkettőre bukok.


Nekem egyedül az taszít ha egy lány nagyon sokat beszél csúnyán jó az sem baj, mert sokan használunk trágár szavakat akár méregből meg valami miatt, de azért a sima beszélgetésbe ezek ne legyenek benne legalább én azt mondom.


De örülök hogy vannak ilyen beszédes, szókimondó, lány aki ha kedves az nálam nagy előnyt jelent, sőt, kifejezetten ezt szeretem.

De ha csendesebb az sem baj, csak azért tudjon megszólalni, legalább.

2014. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon, amennyiben ezt nem arra érted, hogy közönséges és harsány, és olyan, mintha egy cimborámmal lógnék, mert attól kiver a víz. Ha van dumája és nem köntörfalaz, mindemellett viszont igenis nő, az nekem nagyon is bejön.
2014. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon bírom az ilyen csajokat,egyik csaj akit közel engedtem mint bárkit ő is ilyen volt.Vonzanak a vagány csajok.Szeretem ha egy csaj visszaszól a poénokra vmi ütőset.És tényleg belevaló vagány :D
2014. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak ha elviseli hogy neki is megmondják a tutit. Szeretem ha egyenesen megmondja egy lány hogy mivan de ha hasonlóan megmondom én is akkor ne sértődjön meg
2014. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egyensúly titka a tapintat és az időzítés kedvesem.


Ha ez a kettő nincs, azt bunkónak szoktuk hívni.

2014. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is ilyen típusú lány vagyok. Azt vettem észre, hogy azokkal a férfiakkal, akikkel eddig beszéltem, azoknak tetszett. Mondjuk elég relatív kinek-mit jelent a "szókimondó lány" fogalma. Én megadom a tiszteletet a másik félnek. Azonban, ha valami bánt vagy zavar elmondom neki. Mindenről van véleményem, nagyon kommunikatív vagyok. Nem célozgatok, hanem nyíltan kifejtem az adott dologhoz való nézőpontomat. Nem szoktam hazudni, mert szerintem az nem célravezető, inkább őszintén elmondok mindent. Sokat tudok beszélni, ha erre partner a másik fél. Káromkodni sem szoktam. Nálam ezt jelenti az, ha szókimondó egy lány.
2014. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én szeretem az egyenes, őszinte és szókimondó lányokat, persze, ha nem provokatív és nem a veszekedés a cél.
2014. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vakondegér válasza:

Pontosan egy ilyen lányt keresek. Sokkal több előnye van az ilyen típusú lányoknak. Nem szeretem a "visszahúzódó" lányokat annyira mert sokkal nehezebb velük ismerkedni, nehezebb kideríteni a határokat náluk és a stílusbeli eltéréseket is. És harapófogóval kell belőlük kicsikarni mindent mert maguktól nem képesek szövegelni...


23/F

2014. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!