Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok-Nők, elsősorban 20-25...

Lányok-Nők, elsősorban 20-25 év korosztály szerintetek ez nagyon gáz? Őszinte választ kérek. És ha gáz szerintetek adnátok pár tippet ami jópofa humoros?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és Ő 23 éves. Élőben csak egyszer láttam de kiderítettem azt hogy hogy hívják. Facebook-on akarok neki írni ezt "szia! eljönnél velem 1 randira? Ha igen csak mosolyogj ha nem, dobj egy hátraszaltót!:)" Jobb humoros szöveg nem jutott eszembe! Azt is megtudtam róla hogy szereti a humoros pasikat. Ha gáz az amit írtam, tudnátok valami humorosabb szöveget mondani? :(
2014. márc. 27. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
szia! eljönnél velem 1 randira? Ha igen csak mosolyogj ha nem, dobj egy hátraszaltót!:).... a lánchídról
2014. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyből ezzel kezdeni? Szerintem vissza se írna
2014. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor vmi ötlet? :(
2014. márc. 27. 17:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Nem tudsz vele szóba elegyedni?
2014. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szia! eljönnél velem 1 randira? Ha igen csak mosolyogj ha nem, akkor kabbeafaszt! :)
2014. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

csak jelöld be.

utána adja magát.

ez a szöveg szerintem nem vicces.

:-D

2014. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha előbb társalognátok picit? Nem kell rögtön randira hívni, mert nem biztos, hogy jó vége lesz, sőt! Én nem mennék el egy idegennel, merthogy számára te egy idegen vagy, még. Előbb ismerjétek meg egymást stb. Beszélgess vele, érdeklődj iránta. :)
2014. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert nem fogok vele újratalálkozni. Nem megyek ara mostanság.
2014. márc. 27. 17:58
 9/17 anonim ***** válasza:

Én mosolygós vagyok de ez a mondat nem mosolyogtatott meg kicsit sem! Bocsi.

Viszont nem kell ajtóstól a házba :)

Csak jelöld meg és kezdj el beszélgetni. Ennyire egyszerű.

2014. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és azt is megtudtam róla h nem igazol vissza sűrűn mert sok idióta zaklatja. De vmi jópofa humoros szöveget tudnátok?
2014. márc. 27. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!