Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudhatom meg, hogy...

Hogy tudhatom meg, hogy érez-e valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány a osztályamban,aki mögöttem ül.Szoktunk néha beszélgetni és nevetni.Tegnap rádöbentem,hogy én többet érzek iránta,mint baráti "viszonyt",hogy tudhatnám meg,hogy ő is "többet" érez-e irántam?Nem szeretnék nyiltani a szemébe nézni és megkérdezni,mert szégyenlős vagyok és félek,hogy másnap már az egész osztály tudni fog róla,sőt talán az egész iskola!


Egy 14 éves fiú.


2014. márc. 28. 11:42
 1/1 Grim13 ***** válasza:
és ha megtudják? mi lesz ? lebu ziznak mert megtetszett egy lány? nem kell neki szerelmet vallani, esetleg elég elhívni valahova fagyizni, pizzázni, hambizni, betonozni ... ott úgy is kiderül mi van, de játszhatod az óvodás stílust és a barátnői bizalmába férkőzve közvetítőket verbuválsz majd titokban megkéred őket hogy kérdezzenek rá
2014. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!