Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, milyen stílusú, viselke...

Pasik, milyen stílusú, viselkedésű lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Mostanában szeretek kiöltözni mert így jobban érzem magam. Olyan hétköznapi elegancia (nem márkás holmik, és nem olyan, h kiteszem amim van) Nem sminkelek. Vékony vagyok. Nem vagyok kezdeményező típus, csendes vagyok egy idegen vagy félidegen társaságban. A viselkedésem is másabb, felnőttesebb lett.


Előtte inkább sportcipős típus voltam, amihez uyge más ruhák is valóak. De már nem érzem jól magam abban a stílusban. Ezért váltottam a fentire.


Ez így pasiszemmel mennyire fura nektek, h valaki vált, akkor máshogy viszonyultok hozzá? Úgy értem, mi tetszik nektek?

Milyen típusú és /vagy stílusú nők jönnek be nektek, kiknél mertek kezdeményezni, és mi alapján döntitek el, kinek adtok esélyt?

Nem vagyok lenéző, beképzelt, szóval emberileg teljesen normális vagyok szerintem, de nem igazán találom meg a hangot a pasikkal, pedig nem vagyok üresfejú, műszaki karon tanulok.


Ez az elegánsabb vonal nekem bejön, így ezen nem fogok változtatni, de érdekelne a pasik mi alapján választanak párt.


2014. márc. 28. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sportosabb öltözködésű lányok jönnek be, de igazából nem a ruha a döntő. Viselkedésre eg csak azt tudom mondani, hogy legyen érett, ne játsza az agyát.
2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én,nő vagyok,nekem is votak hasonló problémáim lehetséges,hogy túl határozott,mindent tudó és domináns tipus vagy amit a férfiak nem kedvelnek,vagy van egy "ne szólj"hozzám kisugárzásod,lehet nem vagy közvetlen,nyitott és kedves.Ez csak tipp.
2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami képet linkelhetnél gugliból, hogy kb hogyan képzeljem el ezt az elegánsabb ruházatot, mert így nekem eléggé nehéz megállapítani, hogy tetszik e vagy sem.
2014. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a boldog vidám mosolygós lányok.
2014. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!