Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eszméletlenül szeretem de...

Zsombi12 kérdése:

Eszméletlenül szeretem de őnem és most úgy néz ki hogy a suli vége (folyt köv lent) mitévő legyek?

Figyelt kérdés
elött 2 honapal vége lesz mindenek engem a sírás folytogat mikor vele beszélek ő meg nagyon szeretné ha folytatodna a barátságunk, mit tegyek? Megszeretném hodítani de nem megy, mitévő legyek? Hadjam elmenni kisétálni a ballagással az életemből? V mi legyem?
2014. márc. 28. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ti most jártok? Vagy csak barátok vagytok, te szereted őt, ő viszont csak barát akar maradni? Vagy szakítani akar veled a ballagás előtt?


Igazából erőltetésből még soha nem lett semmi. Próbáld meg vele tartani a kapcsolatot majd, ha ő is szeretné, akkor lesz esélyed vele lenni. Ne görcsölj rajta, mert semmi jó nem lesz belőle. Hidd el, érezni fogod, ha el kell őt engedned, meg azt is, ha még van miért barátkoznod vele (már ha ennyivel beéred.)


Mindig minden úgy van, ahogyan lennie kell.

2014. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én szeretem őt,de néha ő is elég félre érthető jeleket mutat nekem de azt állítsa hogy nem szerelmes belém
2014. márc. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!