Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz, hogy inkább a külsőleg...

Az gáz, hogy inkább a külsőleg szép lányokkal szimpatizálok, és a kevésbé szépeket (vagy inkább csúnyákat) észre sem veszem, pedig ezek a szebb lányok "meg sem érdemelnék"?

Figyelt kérdés
Nos, külsőleg egyáltalán nem vagyok valami vonzó(az arcom nem mondanám, hogy kegyetlen csúnya, hanem az átlagosnál valamivel lejjebb van, ami a kinézetet illeti), a testalkatom sem lenyűgöző, na mindegy. Tehát ezek a szép lányok többször tettek már utalást a nem előnyös külsőmre(persze, poénos formában, és vettem is mindig a poént, de azért legbelül mégsem esik jól) és leesett, hogy egyáltalán nem vagyok vonzó. De engem mégis ezek a vonzó lányok érdekelnek, próbálkoztam is már valami dolgot kialakítani(remélem értitek), de vettem a lapot, hogy 0 esély. :) .. Viszont a kicsit csúnyább lányokkal nem is igazán ismerkedek, mindig a szebb lányok felé nyitottam, de mindig kudarc volt. Ez miért van? Gáz ez a dolog? 18/F
2014. márc. 28. 23:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem találtam ugyanilyen kérdést ebben a kategóriában, szóval gondolom te is csak egy unatkozó egyén vagy, akinek nincs élete és inkább itt szórakozik. :)
2014. márc. 29. 00:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs a hozzáállásoddal. Mert ha csak úgy döntesz, hogy mostantól a kevésbé vonzó, kevésbé szép lányokat fogod keresni, akkor nem leszel igazán boldog soha. Szóval járd tovább ezt az utat, és biztos, hogy fogsz majd tlaálni olyan lányt, akihez igazán vonzódhatsz.


UI: Este 11 után NE tegyél ki olyan kérdést, amire értelmes választ akarsz kapni!!

2014. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hát szerintem szánalmas vagy. A jó csajok csak röhögnek a hozzád hasonlókon, a hátuk mögött kibeszélik őket. Semmi esélyed, de te tepersz :D Egy idő után baromi irritálóak vagytok.


Mondom ezt állítólagos "szép, jó csaj"-ként, akiknek kijut a hozzád hasonlóból.


19/L

2014. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is szép nő vagyok, és nem szeretem azt a típust, aki nem tudja hol a helye. Így csak magadat szivatod meg.
2014. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeljétek el, hogy a nyakukon lógok, vagy ilyesmi, csak elsősorban náluk próbálkozok, ha próbálkozok... Gondolom te is szívesebben közeledsz vonzóbb pasikhoz. :)
2014. márc. 29. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!