Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg óvakodni kell az...

Tényleg óvakodni kell az ilyen lányoktól?

Figyelt kérdés
Akik ilyen furán ragozzák a szavakat, mint ahogy valaki írta példának, hogy jujjci stb. Tényleg kényesek és veszélyesek vajon?:O

2014. márc. 29. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Fenéket, majd kinövik.
2014. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A habzóhónalj szindrómát terjesztik.
2014. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neeeem....csak éretlenek és gyerekesek még.....
2014. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbbjük kannibál vagy földönkívüli lény akit egy szimbióta irányít, valóban jobb lesz velük vigyázni.
2014. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, félsz, hogy elkapod?

Ha el tudod viselni, akkor jó, ha nem, akkor kerüld őket, rajtad áll.

2014. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: szerintem ne számíts túl jóra az ilyen csajoktól.

Pár évtizeddel ezelőtt is voltak ilyenek és szintén veszélyesek voltak, leginkább full pletykásak és igazi sz...rkeverők, egymás között pedig belebonyolódtak mindig egy olyan bonyolult hálóba, amelyben mindig csak egymással versenyeztek (milyen barátság az ilyen mégis??), egymást kipletykálták a hátuk mögött, szemükbe pedig vigyorgás ... tehát egy szóval, mint a gyerekek :).

Azokra célzok, akik igazi simulékony (főleg) nőszemélyek, s szándékosan birtokosban szólítják a másikat: Erzsikém, Andikám, (AZ ÉN) Katikám, Drágám, stb., illetve a következő becézések sem voltak soha tiszták: Babuci, Baba, Babika, Évici, Encike, Tüncike, Mancikám, stb.

Jobb az ilyenektől távol tartani magunkat és haladni az életben szépen.

2014. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én tipikus kemény, jégszívű csaj vagyok, de néha benyomok egy köszcsi-t és hasonlókat:D Nem vagyok sem pletykás, sem elkényeztetett..
2014. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!