Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk itt, miért csak lányokk...

A fiúk itt, miért csak lányokkal akarnak beszélgetni leginkább?

Figyelt kérdés
Nem értem.... Ha egy fiú beszélgetni szeretni itt, akkor az lány legyen..Fiúval miért nem lehet beszélgetni...hiszen csak beszélgetés, nem?....
2014. márc. 29. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Reménykedem abban, hogy lehet ismerkedni. 1-2 éve még aranyélet volt itt, havonta új emberek, nők. Most meg...
2014. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű?
2014. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelem/Szex témakör. Van még kérdés?
2014. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LePeDő ***** válasza:
Mert ha fiúval akar beszélgetni, akkor ott vannak a haverjai. Lányokkal viszont könnyebb neki így névtelenül, így a lánynak sincs oka hazudni neki, vagy az is lehet h élőben nem tudna lánnyal beszélni...
2014. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A beszélgetés nekik egyenlő az ismerkedéssel, ha távol laksz 2-3 további üzenet után sose hallasz felőlük.. tapasztalatból mondom :D 18/L
2014. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért szeretek inkább nőkkel beszélgetni, mert szeretem sok mindenben megismerni az ő álláspontjukat is, és így ismeretlenül sokkal őszintébbek meg szókimondóbbak. Lehet velük vitázni, eszmét cserélni. Egy pasival meg bólogassunk egymás mondandójára, hogy így van, igen, stb?
2014. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
te buzsi vaty? pls
2014. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!