Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túlbuzgó ismerősök leállítása?

Túlbuzgó ismerősök leállítása?

Figyelt kérdés

Miért baj az, ha valakinek 21 évesen még nem volt barátja? Mostanában egyre többször hallom vissza rokonoktól, ismerősöktől, barátoktól, hogy már igazán ideje lenne egy párkapcsolatnak. Pár hónapja az egyik ismerősöm halál komolyan nekem szegezte a kérdést, hogy egyáltalán a férfiakat szeretem-e. Szerintem nem nagyon hitte el az igent válasznak.

Az egyik barátnőm pedig egyenesen lecseszett, hogy miért nincs barátom.


Persze valahol igazuk van, sőt, csak azért mégsem kéne olyan hangnemben nekem szegezni a témát, hogy egy utolsó szar alaknak érezzem magam. Eddig egyszer mondtam meg, hogy bocsi, de nem esik jól a hangnem, erre konkrétan rám szállt az illető, hogy ilyen viselkedéssel vénlány maradok.


És igen, a koromnál fogva, meg amúgy is szeretnék ismerkedni, csak nehezen megy. És ezt nem fogják fel az ismerőseim. Könnyű azt mondani, hogy legyek nyíltabb, meg ne csak pirulva mosolyogjak, ha egy srác rám mosolyog, meg vegyek vissza az önbizalomhiányból.


Igazság szerint ez a folyamatos zaklatás, hogy „Mikor lesz már pasid?! Te vénlány!” eléggé rosszul esik. És gyakorlatilag valahol visszatartó erő is, mert én is felteszem magamnak a kérdést, állandóan, és ha adódik egy lehetőség, aztán nem jön össze, akkor ostorozom magam.


Esetleg valakinek valami ötlet, hogy hogyan lehetne leállítani a túlbuzgó ismerősöket? Vagy valaki van hasonló helyzetben?

Nem ismerkedni akarok, csak nem merek kit megkérdezni az ismerősi körömből, mert félek, hogy annyira felhúzna idegileg, hogy bekarmolnék neki egyet-kettőt. :)


2014. márc. 30. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

én 21 éves férfiú vagyok hasonló cipőben, engem is nagyon irritál h mások akarják irányítani az életemet és beleszólnak a magánéletemben, alapjában én 1 magányosabb és visszahúzódó srác vagyok és nem igénylem a társaságot túlságosan, engem 18-19 évesen zaklattak ilyen kérdésekkel mostanában annyira nem jellemző bár igaz h volt már barátnőm

szerintem mondd meg nekik h te nem olyan csaj vagy akinek hetente más pasija van vagy lesz és rajta vagy az ügyön csak sok az idióta a környezetedben és ezért nincs még megfelelő pasijelölted és h ne zaklassanak ilyenekkel majd te eldöntöd h mi jó neked ;)

sok sikert

2014. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy sajátosan ismerkedsz, és nem érdekel amit mondd. Ez nàlam bevált, annyira sértette az okoskodót, hogy nem érdekel a mondandója, hogy nem pazarolta rám tovább "bölcsességeit".
2014. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, de a kutya meg nem mondja rólam, hogy nem volt még barátom, így ilyen gondom nincs is, ha meg olyan érdeklődik az életem eme része felől, akkor kicsit füllentek.

Nem szégyellem, nem erről van szó, de egy csomó kellemetlenséget, előítéleteskedést satöbbit megspórolok, és a napom is jó marad. Nem ártunk ezzel egymásnak. A közelebbi barátok, családban nyilván tudják, de a többiek nem. Semmit, azt se hogy randiztam-e, vagy volt-e futó pár hónapos valamim. De átlagban azt szokták gondolni, hogy már tapasztalat vagyok, nekem meg ez így jó :D Nem piszkálnak, persze azért előfordult régebben, amikor úton útfélen őszinte voltam.

Én úgy gondolom eddig túlzottan kiteregethetted azt, hogy nincs. Kezeld ezt kicsit lazábban, ne félj füllenteni, azonban nagy hazugságra ne add a fejed, ami már nem az önvédelmed és a kiváncsiskodók távoltartására szolgál. Sajnos ilyen korban valljuk be, valóban kilóghatsz, és számolni kell azzal, hogy ilyennek és amolyannak gondolnak, fel lehet ez ellen háborodni, azonban ésszerűbb ezt magadban tartani, és okosan kezelni.

Ha te belül tudod mért alakult így, meg vannak a magad okai, akkor a többi igazán nem fontos, egyetlen ember véleménye fog számítani, a barátodé. És slussz.

2014. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, tanácsokat, élni is fogok velük. :) Párat már kipróbáltam, de nem igazán váltak be.

Nem szokásom a magánéleti dolgaimat kiteregetni (itt per pillanat ebben a témában kivételt tettem) az ismerősök között, de mégis a fülükbe jut valahogy némi infó, és azt ők kiegészítik. Legfőképpen azok zaklatnak, akik ismernek. Azt mondják, csak segíteni akarnak, ösztönözni a pasizásra. Csak pont az ellenkezőjét érik el, szerintem. Füllenteni szoktam, persze, de pechemre olyan barátaim vannak, akiknek beépített hazugságvizsgálójuk van. :) Addig nem aggódom szét magam, amíg nem regisztrálnak a nevemben egy társkeresőre, vagy nem szerveznek vakrandit. Bár a barátnőmből simán kinézem mindkettőt.

2014. márc. 30. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Öööö.. de a barátoknak minek hazudni? Őket meg ha megkéred (fura, hogy egyáltalán meg kell kérni, és nem ismerik fel, hogy neked ez kellemetlen), hogy lesznek kedvesek nem beszélni erről mással...szóval ezt nem értem, hogy akkor ezek milyen barátok.

Én anyámmal nem vagyok túl jó viszonyban, mondjuk úgy semlegesen inkább, de még is ő 'megvéd', ha ilyesmi felől kérdezősködnek, és elbagatellizálja a dolgot valami poénnal.

2014. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, jófej anyud lehet, hány éves? :DD
2014. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg jól kezeli, de mondom is neki mindig, kinek mit ne mondjon rólam azért, mert ilyen meg olyan ember, és mondjuk nem kérek a véleményéből,vagy pletykás, szóval óvatosan vele :D meg én vagyok a jobb szimatom van az ilyen emberekre. 43
2014. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon irritál ha mások nyaggatnak,hogy jöjjek már össze valakivel,megkérdezem,kivel,akkor azt mondják keresssek, ha keresek meg azt mondják várjak a fiúkra,ne keressek,úgy is jön,és ne görcsöljek ezen. Most akkor mivan?

Volt egy srác múltkor akivel beszélgettem,megkérdezte mikor volt utoljára barátom,mondom régen, következő kérdése: és mikor szexeltél utoljára. Mi a f..om köze van hozzá!!! úgy felhúzott, ez magánügy én úgy gondolom, már az elsőre se akartam nagyon válaszolni,mert nem teregetem ki a magánéletemet. Aztán bedobta h járni akar, visszautasítottam,majd megint azzal zaklatott,hogy akkor legalább szexeljünk. Annyira idegesítő és tolakodó volt.fúj.

2014. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy létesíts egy kamu kapcsolatot vagy mond azt h aszexuális vagy lévén az emberek mindössze 1%-a az. Így mondhatod h jó eséllyel nem fogsz magadnak párt találni.


Egyébként üdv a klubban én apám 2011-es halálig hallgattam amiért nincs b nőd szöveget. Szerencsére anyámat ez nem érdekli.

De nem értem mért kell piszkálni v kit ha neki nincs.

Fel kéne fogni végre h nem mindenki attól boldog mint a többség. Vannak emberek akik nem igénylik a társaságot, nem mászkálósak. Marha jól megvannak ők úgy ahogy, akár bélyeget gyűjt, biciklizik, moziba jár... stb

2014. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!