Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnék rendes,...

Hogy találhatnék rendes, barátnőnek való lányt, ha manapság így el vannak rontva a lányok?

Figyelt kérdés
Elég felmenni facebookra és olvasni a sok buta kiírást, ami mind lányoktól jön vagy ránézni,hogy minden lány, aki még nem is különösen szép az is kap legalább 5-10 nyáladzós kantól valami béna szöveget, hogy hú, de szép vagy stb. Nem si csoda, hogy nincs manapság rendes lány, mind beképezlet meg utálatos lett és úgy kezeli a fiúkat, ha hozzámernek szólni, mintha valami kis senki lenne. Nekem nem kellenek ilyen lányok, de nem tudhatoom előre, hogy ilyen gonosz lesz, így sok lánynál kezdeményezek, de már rohadtul dühít, hogy folyton csak csalódnom kell a lányoknak, sehol olyan, amilyet keresek, ők meg mivel én is bepróbálkoztam náluk tovább élnek abban a tudatban, hogy én is csak egy lúzer voltam, aki nyomult rájuk, pedig ez nem is igaz. Ahogy látom ilyen aljas a lényük, nekem ténylege nem is tetszenek már, ezért is szoktam olyan lányokkal is ismerkedni, akik külsőre nem valami vonzóak, de folyton csak remélem végre találok egy normális lányt és nem csak ezeket az egoista, feminista, beképzelt, buta, magukat istennőnek képzelő lányokat fogom ki újra meg újra. Persze tudom, hogy a sok buta fiú is tehet róla, aki ott nyalizik nekik facebookon, de a média is sokat rontott rajtuk plusz a szülői hanyagság na meg a mai romlott társadalom, ami túlságosan elkényezteti a női nemet, míg elnyomja a férfi nemet.
2014. márc. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
korodhonnan:D arról nincs információ
2014. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak! ne beszélj általánosítva. talán csak rossz környezetben keresgélsz
2014. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végre egy normális ember:) mosolygok tőle hogy így gondolod. Azért nem mindenki gonosz csak kerüld a milliomos szólított bőrű műkörmösöket, ők ilyenek !

14/L

2014. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező, nagyon ki vannak üresedve lelkileg a lányok! Nincs egy normális sem, csak erőltetett vihogó tucatcsajok tömegei!
2014. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van normális, csak az foglalt.


Sok pénzt is csak lopással, csalással, és hazudozással lehet könnyedén összeharácsolni, akkor normális nőt is el kell venni a másiktól.


Kérdés, hogy valóban normális e ha otthagyja miattad?

2014. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te vagy elrontva, te szerencsétlen idióta...

fas*é általánosítasz? igen vannak rendesek, de remélem egy sem fog veled szóba állni...

2014. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!