Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni/Új...

Hol lehet ismerkedni/Új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, szeretnék megismerni új embereket e célból. Főleg az az otthon ülős ember vagyok, és a város azon részén ahol én lakom még gyerek sincs ... Suliban sok a gyökér, szóval ott sem megy. Engem az se zavar ha valakit csak interneten ismerek, ha jó fej akkor mehet:)

Válaszokat előre is köszönöm. :)

17/F



2014. márc. 31. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:

aztán majd az itteniekre is rámondod hogy gyökerek.


ha nem válogatnál ennyire akkor mindenhol lehetne ismerkedni.

2014. márc. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre való a gyakori kerdesek random chatje :D
2014. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem válogatok ... Ennyire nehéz elhinni hogy hülyék az osztálytársaim ? De inkább nem mondom el miket csinálnak, mert tuti rá ismernének és tudnák hogy én vagyok az ... A lényeg hogy szakmunkásban értelmesebb egyének vannak mint nálunk a gimnáziumban ... Én tényleg bárkihez pozitívan fordulok, de ha ok nélkül kigúnyolnak, megkeserítik az életemet, akkor egy idő után elfordulok tőlük, és nem tartom magamat hibásnak ezért.
2014. márc. 31. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?:D
2014. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod :)

19/f

2014. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért fontos hogy hol lakom? :D Amúgy Dél-Dunántúl.
2014. márc. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!