Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy ezt csinálja egy fiú?

Figyelt kérdés
Többször volt már olyan, hogy mentem valahova, és aztán leültem vagy irányt változtattam(visszafelé),és akkor megláttam ezt a fiút mögöttem pár méterre. Gyorsan lehajtja a fejét és zavarodottan a legközelebbi menekülési útvonalat választja, hogy ne jöjjünk egymással szemben, vagy ne tűnjön úgy,mintha csak követni akart volna.
2014. ápr. 1. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszel neki de fél. Ennyi :)
2014. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mitől fél?
2014. ápr. 1. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem egész.
2014. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Turismo válasza:
Attól, hogy Neked nem jön be és nem akar csalódni :)
2014. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem fog nyitni, mert nem akar csalódni, így meg legalább annyi öröme van, hogy nézhet téged és azt gondolhat amit akar. (nem perverz értelemben!)
2014. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában egyébként az Asperger-szindrómások csinálnak ilyet. De lehetséges hogy tényleg csak nagyon félénk. Még lehet, hogy én is így tennék :P Könnyen elmondom itt, de a valóságban nem annyira :D Mondjuk talán annyira én nem vagyok súlyos :)
2014. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!