Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rosszul érzem magam, mert a...

Rosszul érzem magam, mert a fiú családja gazdagabb, mint mi vagyunk. Van értelme így ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ennyi ésszel nincs.
2014. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Rég rossz, ha egy kapcsolatban ez a fő szempont.
2014. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noydra ***** válasza:
Kit érdekel?
2014. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszul azért mert nekik jobbak az életkörülményeik. Lehet hogy Neked is legalább annyi pénzed lesz később.

Ha ismerkedsz, ne a pénzével foglalkozz. Ha őt nem érdekli, akkor Téged se zavarjon. Vannak emberek akik nem foglalkoznak alsóbb rétegekkel, akkor sem ha a különbség nem olyan hatalmas. Ők inkább pénz felé orientálódnak és az érdekeket helyezik hangsúlyba. Fordítva is igaz ez, mikor a szegényebb direkt gazdagabbat keres, vagy a nő csak pénzes öreg csávóra hajt. A pénz sosem probléma, inkább örülj hogy a fiúnak jó sora van. :) Lehet hogy összeilletek, szeretni fogjátok egymást, akár el is vesz, és mellette Neked is könnyebb lesz majd.


Gondolom Te is szerelem párti vagy, ha már felmerült benned így ez a gondolat... Ha pénzes, pénzes. Ha szegény, szegény. A lényeg, hogy szeressen. Attól még nem leszel pénzéhes dög hogy véletlen több pénze van a családjának, és nem leszel kevesebb azért mert a Te családodnak nincs annyi pénze. Nehéz boldogulni a mai világban és minden elismerésem annak is, akinek állandó munkahelye van, minimálbérrel vagy bárhogy.

2014. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

emiatt ne érezd magad szarul ha nem egy s

_ggfej akkor nem fogja ez zavarni őt.

2014. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem s..gfej, kb szerelem volt az első hosszabb beszélgetésünk után. Csak az zavar, hogy én nem engedhetek meg magamnak egy csomó mindent, ami neki természetes, vagy vágyik rá (onnantól kezdve hogy rendszeres étterembe kajálás az évi többszöri külföldi útig) :/
2014. márc. 5. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel és velem is ez a helyzet csak fordítva. Étterembe járás és külföldi út... életemben nem jártam külföldön, étterembe is évekkel ezelőtt voltam utoljára. Barátnőm már Egyiptomban is volt, és sokkal több mindent megengedhet magának, nehezen, de lenyeltem, őt meg egyáltalán nem zavarja, olyan is volt, hogy nem volt itthon kaja, és ő hozott nekem szendvicset. Kicsit szégyen, de ez van.
2014. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cikisebb ha már mind a ketten dolgoztok, és ő annyival többet keresne.

De hogy a családaitok milyen gazdagok az nem számít. Feleségem családja is szegényebb az én családomnál, mégis feleségem többet keres mint szüleim együtvéve kerestek valaha is.

2014. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!