Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vékony és félénk vagyok, mit...

Vékony és félénk vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Vékony és félénk srác vagyok, egyetemista. Itt az egyetemen nagyon sokan a macsókat szeretik, hogy lehet így esélyem? Velem csak barátkozni akarnak a lányok, hiába viselkedek néha keményebben. Előbb-utóbb meglátszik, hogy visszahúzódó és rendes vagyok...

Akár már itt is ismerkednék...

23/F



2014. ápr. 1. 18:40
 1/9 anonim válasza:
hízz meg és legyél nagypofájú
2014. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én is ilyen vagyok. Hidd el nem a külső számít. Én pl külsőleg hiába vagyok 10/10 a legtöbb csaj szerint, a zárkózottságom miatt nem sok lány volt az életemben.
2014. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azaz szerencsétlen.

Figyelj, nem sokan szeretik a szerencsétlen embereket, legyen az nő vagy faszi. A félénk emberekkel pedig még nehezebb is kommunikálni, nincsenek benne olyan sok dologban. A másik meg... attól, hogy valaki "macho" lehet, rendes vagy rendesebb is nálad, öregem. Hagyd el ezt az "én jófiú vagyok de nem szeret senki" dolgot. Szerencsétlen pöst vagy. Inkább ezen változtass. Például nyűgözd le az embereket a tudásoddal, ha már egyetemista vagy. Az emberek szeretik az okos (de nem okoskodó) embereket. Használd ki amid van, ne nyávogj.

2014. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én írtam neked privibe *.* Egy képet megosztanál velünk?
2014. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azzal hogy vékony vagy azzal még különösebben nincs gond.. Legyél kicsit bátrabb, és ne hagyd hogy a lány kedvére irányítson téged.. Ha hagyod hogy irányítson akkor hamar el megy tőled a kedve mert látja hogy 1 olyan pasi vagy akivel bármit megtehet és hagyod is.. Markold meg a tököd és szedd össze minden bátorságod.. Hidd el.. Ha bátrabb leszel nagyobb esélyed lesz..
2014. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem mindegyik lány akart barátkozni veled, csak azt hitted.
2014. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hallod, ha vékony vagy és félénk, akkor kezdj el gyúrni és többet enni! Segíteni fog...
2014. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na nekem pont egy ilyen pasi tetszik, de észre sem vesz mint nőt, hanem csak egy ismerőskét kezel. Miatta kosaraztam ki nem kevés pasit már.

Félénk, tehát nem fogsz kezdeményezni, amit azért félig meddig megértek, de ha tetszik neked valaki, akkor igenis legyél kicsit kevésbé félénk. Mert a lányok sem szeretnek kezdeményezni, az már más tészta, hogy rákényszerítetek sokszor, mert ti nem léptek. De mondom, végül is érthető részben. Az nem baj, ha rendes vagy, örülj neki.

Véletlenül nem az ME-re jársz?

2014. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te szerencsétlen?!
2014. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!