Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet ez? Tobbi lent.

Hogyan lehet ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

? Van egy fiu az sulimba akibe szerelmes vagyok a baratnom azt mondta"platoi szerelem" . En szeretem mimdem de kerlek nem merem neki elmondani olyan cuki es huh. Amikor bejon az osztalyunkba akkor en mindig oda probalok menni ahol o van . A baratnoim is geitennek benne minden.? De egyszeruen nem merem neki elmondani felek hogy azt mondaj hogy csunya vagyok vagy egyszeruen visszautasit. En azt hogy tudom meg ha en is bejovok neki tetszeknekibvalami jelek? Es milyen kis aranyos romantikus titok dolgokat csinaljak pl felirni a kedvenc szamanak a reflemjet a tablara amikor tudom hogy ott lesz oraja. Ilyeneket jerlek ebbe a harom kerdebe segitsetek. 1.hogy mondjam elneki?

2.milyen jele vannak amibol tudom hogy en is tetszekneki.?3.

Romantikus dolgok titokban csinalasa pl ami irtam fent. kerlek titeket segitsete. Bocsi a helyes irasert

kerlek bunkok ne valaszoljanak segitsetek konyorgom. Eloszor van velem ilyen meg nem ereztem igy senki irant. A baratnoim folyton kerdezik mi tetszik benne de en nem tudom egyszeruen minden nem tudok mondani semmt. Minden maga ugy ahogy van. Huh. :D


2014. ápr. 2. 14:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Kerlek segitsetek. :) olyan jo lenne. :D
2014. ápr. 2. 17:32
 2/9 anonim ***** válasza:
te kis huncut
2014. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csokold le amikor ketten vagytok !!!!
2014. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki te buta huh!
2014. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tanulj meg irni utána álmodozz!!
2014. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
platoi szerelem XD beszarok
2014. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyenekel van tele a világ
2014. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vicc volt az egész nem komcsi xd
2014. ápr. 3. 16:42
 9/9 A kérdező kommentje:
nem volt vicc. testvérem irta
2014. ápr. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!