Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szövegekkel, témákkal...

Milyen szövegekkel, témákkal lehet indítani egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Párszor már beszéltünk, de amikor találkozunk a folyosón, csak köszönünk egymásnak. Nyilván nekem kell lépni, mert én vagyok a fiú, de nem tudom mit kéne neki mondani, mivel nem ismerjük egymást. Az meg hogy a barátaival szokott lenni, így még nehezebb.

2014. ápr. 2. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ami nem jön csak úgy spontán, azt nem kell erőltetni, nem kell rajta agyalni.
2014. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ki tudja..lehet csak egy kezdő lökés kell, és utána spontán menne minden.
2014. ápr. 2. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szia, dugunk?"


Most ez hülyén hangzik, de jogos.

1,első reakcióból kiderül benne lenne e:))

2,Ha nemet mond még mindig menthetsz(jólvan na csak hülyéskedtem/fogadás volt csak,kérlek ne érts félre/nem szeretném ha azt gondolnád ilyen a stílusom szeretném et bebizonyítani stb.-stb./

3,Ha igent mond,gól.

2014. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha az evfolyamtarsad,akkor a suli jo tema:)(tanarok,dolgozatok,stb..)

nem valami jo tema,de konnyen el tudsz vele inditani egy beszelgetest

2014. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*nem valami popularis
2014. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!