Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit bírtok az ilyen...

Lányok ti mit bírtok az ilyen srácokban? (lent)

Figyelt kérdés
Már furdal a kíváncsiság mi a jó a "páva" srácokba? Mit láttok ti bennük? Látok 1-2őt aki feszeng jobbra balra a v nyakú pólójában oszt fogpiszkáló a srác meg jár a márkás cuccokba anyja fizetését meg a boltban hagyja mert egy cuccot 20 ezer ft-ért vesz... ebbe mi a jó? Bocs lehet én nem értem de ti mit láttok bennük őszinte igazság érdekel. kort írjatok.

2014. ápr. 2. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát....ők sem stílusban, sem korosztályban nem nekem valók, én a férfiakat szeretem :) 37/N
2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nos igen az "idősebbik" korosztály tudom értelmesebb, de én kajak nem vágom. Lehet bennem van a hiba és nem úszok az árral, de én akkor sem bírom. Maga a haj stílus nem gond de az hogy vergődnek meg csomó pénzt kivágnak az ablakon nah ez már beteges és nem vagyok sóher csak sajnálok pl: egy gatyára annyi pénzt kiadni :/ Bár nem pesti vagyok az árak vidéken mások az tény is való.
2014. ápr. 2. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
22 vagyok, de nem nagyon bírnak érdekelni.
2014. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem pesti vagyok, és nekem nem jönnek be egyáltalán. Csak az a haj *-* Az nekem nagyon tetszik. Nem tehetek róla! 15/L
2014. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A haj az nem gond nekem sem egy undormány azért. Régebben meg az volt a divat hogy két oldalt rövid és középen végig hosszabb haj. Engem csak ez a pénzköltés meg vergődés az izom pólókban fogpiszka testel na ez kicsit idegesít :/
2014. ápr. 2. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem sem jön be... talán a pénzes lányoknak bejönnek :)

de vannak értelmes lányok is és ahány ember annyi ízlés

én értem, hogy neked nem baj és csak nem érted miért tetszik nekik, de egyeseknek miért fáj, ha néhány lánynal bejön? én ezt nem értem..

14/L nekem nem jön be

2014. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha úgy nézzük, azért ezek a srácok eléggé odafigyelnek arra, hogy hogy néznek ki. hiába, ha nem tetszik a stílus, amúgy nekem se, de odafigyelnek az öltözködésre, az ápoltságra, tisztaságra. szerintem már ez sok lánynak tetszik. ilyen szempontból én simán megértem őket. a haj meg menő, nekem is ilyen van.
2014. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem fáj csak érdekel, hogy ti kit láttok az ilyen emberekben? Akiknek életük nem lesz ha így haladnak :D Ne hogy az essen le vkinek h féltékeny vagyok mert az vicces lenne :DD Csak szimplán nem értem miért csinálják ezt némelyik szülei pénzével mert hogy munkát nem látott 1-2 az is biztos. A haj meg engem sem zavar még 1x kihangsúlyoznám nem maga a stílussal van a gond.
2014. ápr. 2. 21:07
 9/15 A kérdező kommentje:

Aki nem olyan az is ápolt attól függetlenül :D

Engem tényleg csak az a 2 ok zavar semmi más de köszönöm szépen a válaszokat!!:)

2014. ápr. 3. 07:05
 10/15 anonim válasza:

Én ki nem állhatom őket. Nekem az okos, intelligens, humoros, és elegánsabb fiúk jönnek be. Sokan mondják, hogy fura az ízlésem.Ha elmegy mellettem egy páwa, vagy hasonló gyerek akkor az összes barátnőm elkezd vihogni, hogy milyen cuki, meg helyes, én meg majdnem hányok.

Ízlés kérdése. A páwák is előbb utóbb kinövik a ,,stílusukat" és később a lányok is rájönnek, hogy az ilyen fiúkkal nem lehet hosszútávon tervezni. Ez az én véleményem. ;)

14/L

2014. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!