Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki adna tippet 1 ilyen...

Valaki adna tippet 1 ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki nagyon tetszik, de nemtudom mit csináljak. Visszahúzódobbnak tűnik, de kedvesnek és szerintem nagyon szép is. 1 iskolába járunk és én idén érettégizem, szóval már nincs sok időm ő viszont 1-el alattam jár. Ha mondjuk látom, akkor mindig őt nézem, de ez fordítva is igaz és nemtudom, hogy ezt minek vegyem. Bárki véleménye érdekel, akár lányoké is, hogy ők ebben a helyzetben mire várnának, vagy milyen jeleket adna még ha tényleg viszonozna bármilyen érzést.

18F, valszeg 17L.


2014. ápr. 2. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ez tetszik, valszeg xd

szerintem menj oda hozzá, mutatkozz be neki, és hívd el valahová. minden lány más típus, így nem tudni, hogy mit is érez. Próbáld meg, veszíteni nem veszthetsz. Vagy igent mond, vagy nemet, de ha nemet, akkor legalább nem szenvedsz egy olyan lány miatt, akinek te egyáltalán nem vagy szimpatikus.

hajrá :)

2014. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányok/Nők a nagy Ő re várnak.A királyfira a fehér lovon.Ha te nem az vagy akkor tovább várják.Persze nem a végtelenségig ,mert egyszer megérkezik,csak a lányok/nők nem tudják,hogy a királyfi a fehér lovon nem létezik.Ezért a legnagyobb szájú,bevállalós csávók előnybe vannak náluk.Ha Te nem ilyen vagy akkor még csak lesegesd a csajt
2014. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!