Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki valahogy el tudja...

Vakondegér kérdése:

Valaki valahogy el tudja nekem magyarázni bizonyítékkal alátámasztva?

Figyelt kérdés
Miért gondolják a nők hogy CSAK a férfinak kell kezdeményeznie?

2014. ápr. 2. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert ez igaz, a nőnek csak utaló jeleket, és biztatni kell a férfi felet.
2014. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noydra ***** válasza:
13%
Mert ez egyszerűen egy szokás, ami így maradt meg, meg mert a férfi a domináns fél, ő lépjen.
2014. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem gondolom így, de egy nőnek nehezebb kezdeményeznie hiszen mindezt ugy kell tennie, hogy közben azért megmaradjon a tartása és ne gondolja azt a férfi hogy a nő ezáltal könnyen kapható :)
2014. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi a domináns fél? Nem egyenlő felekről beszélünk?
2014. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Eddig én is így gondoltam hogy egyenlőek a felek.
2014. ápr. 2. 22:24
 6/16 Noydra ***** válasza:
0%

Egyenlőek is, viszont az ismerkedésben nem.

Ezért írtam, ez így szokás.

2014. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én azt várom el egy nőtől amit egy nő tőlem. Szerintem ismerkedésben mind2 félnek természetesen és érdeklődően kell fellépnie amennyiben a vonzalom kölcsönös külső szemrevételezés után (mert ugye akkor még nem tudja hogy milyen személyiség a másik fél). Én úgy tartom ezt hogy amelyiknek van annyi bátorsága kezdeményezzen nemtől független. Az hogy a másik fél hogy reagál az más tészta
2014. ápr. 2. 22:30
 8/16 anonim ***** válasza:
én volt többször is hogy kezdeményeztem, tehát némi egymást stírölés után én mentem oda a pasihoz és szólítottam meg. aztán valamiért ezekből mindig csak annyi lett, hogy jót elbeszélgettünk és kész. mert nem érdekeltem őket annyira, és ezért én ehhez a végkimenetelhez kötöm most már azt, ha nem a férfi jön oda hozzám. aztán lehet, hogy ezek csak véletlen "balszerencsék" sorozata volt.
2014. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
nem kell... de ajanlatos
2014. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ugyan ez van nálunk is ezért a mi önbizalmunk megy így tönkre idővel aztán meg sírtok hogy a bunkók és a tehetősek másznak csak rátok és a normálisak meg nem vagy csak ritkán
2014. ápr. 2. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!