Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van realiása ennek a kérdésnek...

Van realiása ennek a kérdésnek és a válaszoknak, hogy manapság a legtöbb lány nem nagyon akar átlagos pasikkal ismerkedni, a legtöbb várja a, csodapasit" még 30 körül is (ők maguk sem tökélyek) és kifutnak sokan az időből gyerekvállalás terén?

2014. ápr. 3. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az átlagos nőket. :D

Legyen 150 cm magas, 120 kiló, és ha csak 2 foga van az hab a tortán.

2014. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van!
2014. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes feltevés. Én azt vettem észre, hogy 17-25 között az nőknek olyan pasi kell, akiben meg tudnak bízni, és nem használják ki őket. Szerintem teljesen más kulturális rétegben mozgok, mint a kérdező.

Gyári munkásokkal volt szerencsém beszélgetni, ők sorolták, hogy a gyárból ki kivel fekszik le, és kivel érdemes. Az is egy kultúra.

A fiatal lányok azon részének, akik a valóvilág és hasonló hulladék "médiákok" mutatták meg, hogy hogyan kell élniük, azoknak csak egy doll kell. Azoknak a fiatal lányoknak, akik inkább foglalkoznak az értékekkel, fiatalon nem szexpartner kell, hanem kis tini szerelem és inkább foglalkoznak saját maguk építésével, mintsem a dollokkal.

2014. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azok állítják ezt akiket minden nő kikosarazott. Bennük ez egy önigazolás:


Nem én vagyok szánalomcsomag--> csak a nők nem akarnak ismerkedni (vagy irreálisak az elvárásaik)

2014. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem minden pasi tud megfelelni a mostanság eléggé megnőtt elvárásoknak, melyeket a nők támasztanak a férfiak felé. De barátnőt ők is szeretnének, szeretnék megtudni milyen párkapcsolatban élni. Ha pedig a nők ezt az örömet, ösztönösen elveszik, mert túl nagyok az elvárásaik, akkor nemcsak a pasik a hibásak, hanem bizony a nők is.
2014. ápr. 3. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

"Ha pedig a nők ezt az örömet, ösztönösen elveszik, mert túl nagyok az elvárásaik, akkor nemcsak a pasik a hibásak, hanem bizony a nők is."


Már bocsánat de olyan párt választok amilyet szeretnék, nem vagyok hibás abban, hogy egyedül vagy, ahogy más nő sem.

Nem kell egy nőnek sem megsajnálnia titeket, a saját hibáitokkal nem vagytok tisztában, a nőket meg semmibe veszitek.

Így egy 0 férfi akar egy fullos barátnőt és észre sem veszi mi a gond...

Nem azért nem jár veled senki, mert ösztönösen elvesszük az örömödet, azért mert kevés vagy.

És erről csak is te tehetsz, tudom változtatni nehezebb mint itt siránkozni.

2014. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na de, egy nő ránéz egy férfira, aki nem tökély arcú, arra azt mondja, hogy nem jön be. A pasi megkérdi, min kell változtatni? A nő: hagyjuk, nem tudsz rajta.


Akkor hogyan változtasson a pasi?

2014. ápr. 3. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
És most itt jön a "minden pasi szánalmas, siránkozó gyökér lúzer, mert nem egy bredpitt, és nincs több tíz millás luxusverdája és minimum egy budai villája". Mert a magyar férfiak iránt ez az elvárásaitok, de ha jön egy, akár ágról szakadt, csóró külföldi, egyből rácuppantok. Talán savanyú a szőlő, kislányok? Úgyhogy nem...a magyar férfiakat nem fogjátok kollektív bűnöség alá vonni (elég, ha az a szemétláda Benes megtette), a ti kezetek ugyanúgy sáros.
2014. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!