Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőt, hogy lehet találni,...

Barátnőt, hogy lehet találni, ha nem járok el sehova szórakozni, mert nincs kivel, a netes társkereső meg kamu?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég kevés rá az esély hogy egyszercsak bekopogtat az ajtón. Kivéve ha kaját rendelsz és mázlidra egy olyan lány hozza ki.
2014. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül mész,beülsz Mc Donald's-ba buszon,vonaton,téren,megállóban,iskolában,munkahelyen,vagy szépen mondod az ismerősöknek,hogy te is velük óhajtasz tartani az este.Nyugi engem se hív a kutya sem:D de amúgy megnyugtatlak a diszkóba sem könnyebb becsajozni,mint akárhol máshol..egyébként a gyakorikérdések sem rossz.
2014. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok.Ezen kívül találj magadnak hobbit,valamit járj el úszni,futni,focizni,gyúrni(kifejezetten ajánlott) és már is kimozdultál otthonról,íme biztosan fogsz látni majd nő nemű egyedeket is;)
2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

KIFOGÁS.


Ha akarsz szerezni akkor itt a pentek, szombat este lemesz egy helyi bárba, kávézóba stb. Es leulsz iszol egy kavet ha megtetszik egy csaj akkor elkezdesz vele szemezni akarmi. Bar ez igy nem az igazi. Mert ezek a helyek tarsasagi helyek.


Multkor este mentem az utcan es mar ott osszeakadt a tekintetem ket kis tinicsajjal, pedig egyatalan nem tartom magam szepnek, bar lehet nem is azert neztek annyira.


Vagy told le a segged diacoba csapass be par sort aztan tamcolj tombolj kerj fel csajt tancolni.


Vagy ha ezt nem akarod akkor ott a facebooknak a csajok es pasik alkalmazasa. Ott is vannak kamu csajok, de volt olyan is aki par nap utan mar velem aludt.


Vagy ha egyik otletem sem jo, akkor kapd be , hogy feleslegesen irtam :D

2014. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az előző jó tanácsokat adott. Annyit még, hogy ha tömegközlekedéssel jársz, nézelődj, akadnak ott jó szingli csajok:)
2014. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én erre várok, és meglátjátok igazam lesz, ott ülök majd a szobámban, épp nézem az Így jártam anyátok új évadját, és egyszer csak bekopogtat, egy 180+ centis srác ( azért 20 fölött, nehogy már a kora miatt kelljen elküldenem), és bevallja, hogy régóta csak rám vágyik. Szerezz barátokat, akivel el lehet járni szórakozni.
2014. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!