Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez igaz? Azok a pasik...

Lányok ez igaz? Azok a pasik kerülnek a csak barát kategóriába akik nem tetszenek, nem jönnek be a csajnak.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen..
2014. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, mert a csajok képesek olyan "csak barátokat" akiket csak szeretnének a közelükben tudni, hogyha talán később esély lesz egy kapcsolatra
2014. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem! Pl.: nekem is bejön egy fiú(aki nem túl szép, de nagyon okos), és nagyon jó barátom, csak nem jövünk össze, mert ahhoz túl jó a barátságunk....
2014. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy válogatom meg a férfi barátaimat mint a nőieket. Ha egy az érdeklődésünk és egy hullámhosszon vagyunk, és emellett nem jövünk be egymásnak, akkor abból kialakulhat a barátság. Van is nem egy igazi férfi barátom.
2014. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen én is sokat idegeskedtem és filóztam ezen, és erre csak EGYETLEN EGY megoldás van: valahogy jöjj össze egy csajjal, és utána azonnal tudod kezelni más lányok közeledését, mert egyrészt nem nyomulsz rájuk, nem agyalsz azon hogy ők mit gondolnak rólad, és mivel alapból nem is akartál tőlük így semmit, tök jól eltudtok beszélgetni. Ha pedig <most jön a kedvenc részem> a csaj furcsa, félreértelmezhető jeleket küld neked, na ő lesz a kb. 100-ból az az 1 aki nem csak általános barátságot akar tőled. A többi 99 próba zsákutca lesz úgyis :D


Na mentem dugni a nőmet csősztök 24/F

2014. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz!!!

Akivel van közös téma, akibe megbízhat, aki nem hagyja cserben....szóval egy olyan férfi akire normális esetben talán vágyna is, de nem gerjed rá szexuálisan!!!

2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Na mentem dugni a nőmet csősztök"


Te barátnőd sem lennék.. :D

2014. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te tudod ;D
2014. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt külsőre érted, akkor nem igaz. Nekem az egyik legjobb fiú barátom nagyon bejön külsőre, de soha nem jönnék össze vele, mert nem illünk össze párkapcsolati szempontból.
2014. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!