Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánnyal kedves vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal kedves vagy, miért esel át a "barát" kategóriába?

Figyelt kérdés

Feltűnt, ha egy lányt emberként kezelsz, kedves vagy vele, érdeklődsz iránta, meghallgatod, ha valamilyen problémája van, akkor egyik pillanatról a másikra a "barát" kategóriában találod magad.


De, ha kihasználod, semmit nem akarsz tőle, csak szédíted, lekezelően bánsz vele, akkor rajong érted, és mindent megtesz azért, hogy együtt legyetek.


Mindkettőre tudok több saját példát is hozni.


Miért van ez? Mégis a rosszfiúk kellenek a lányoknak, a "jó" fiúk pedig max barátok lehetnek?


2010. júl. 8. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem kell rosszfiúnak lenned, elég, ha úgy látja rajtad, hogy lesz@rod.


szimplán csak nem kell kezed-lábad törnöd, hogy segíts neki/kedves legyél vele.

2010. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz el találni az átmenetet.


De a lányoknak általában olyan kell akit a legnehezebb megszerezni. ( Nem tudom miért Női logika xD )

2010. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gyorsabban kell megdugni, minthogy bekategorizáljon barátnak. Aki sokáig töketlenkedik abból lesz a barát:D
2010. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én is ilyen voltam..

de most mit meg nem adnék,hogy egy "jófiú" szeressen :(..

2010. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nah látod ennyit erről :D
2010. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mert ha valakinek elmondom hogy szakítottam a pasimmal és ő csak vigasztal, az baráti magatartás, nemtől függetlenül

ha féltékeny lesz, vagy egyből rámstartol az sexsuális magatartás alias mást akar nem barátságot

amúgy ha ilyenkor bunkó valaki az a féltékenység jele, mivel ezt a pasik titkolni próbálják, és ezért másképp nem tudják kimutatni, csak lekezeléssel, és durváskodással...ennyi

2010. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tudok diplomatikusan is szidni valakit, és befolyásolni az embereket. Csak fura, hogy azoknál leszek barát, akit többnek tartok, mint barát. És akiket csak felszedek 1 estére, azok belémesnek, és nem állnak le:\
2010. júl. 8. 01:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát igen ezt pont a hetekben éltem át a szívem lelkem kitettem érte erre mit mond csak barátként számít rám mert jófej vagyok kedves meg tökéletesnek mond de ahhoz már nem vagyok elég jó hogy belém is szeressen ellenben azzal akit egyszer látott buliba és egész éjjel át smárol első látásra.

Ezt a kibszott női logikát (ha lehet annak nevezni) annyira nem értem hogy az már fáj...

2010. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát, lehet, hogy a tizenéveseknél még így van, de szerintem húsz fölött a lányok egyre inkább a belsőt nézik. am ez fordítva is igaz, a nem k*rva tizenéves lányokkal egy fiú sem kezd, aztán egyszer csak egyre több és több rendes fiú kezd el udvarolni ;)
2010. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hmm a rosszfiú jófiú kategóriák sok mindnet takarnak...mutasd ki a féltékenységed vagy vmi és akk nem barát kategóriába kerülsz...vagy nyomulj rá 1 kicsit..ettől nem leszel rosszfiú sem de látni fogja h nem barátként közelednél
2010. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!