Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem tetszem egy lánynak sem, más is van így, fiúk, vagy csak én lennék ezek szerint ennyire ronda?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 manó1235 ***** válasza:
küldj képet és megmondom
2014. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem csak Te,én is így érzem.Na és akkor mi van?Ha tetszem is bármelyiknek,akkor sem mutatják ki,szóval teljesen mindegy igazából.

Én már beleuntam ebbe a hercehurcába,ha egyedül maradok akkor így lesz... Bár úgy érzem és látom,hogy senkinek nem kellek,idáig sem kellettem,szóval...

22/F

2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Nanee, ne legyetek már hülyék fiúk :D Nem tűnt még fel egyikötöknek sem h ez az egész nem a külsötökről szól? Nem vettétek észre h egy csomó lány nem helyes fiúval jár, hanem rondával?

A magabiztosság a lényeg, meg h ne legyetek szerencsétlenek. Nem kell rögtön beszarni ha hozzászóltok egy lányhoz, udvarolni kell neki stb, nehogy azt várjátok h a csaj majd odamegy hozzátok, legyetek férfiak és tegyétek meg ti az elsö lépéseket... Minden lány imádja ha udvarolnak neki :) Szóval hajrá vegyetek erőt magatokon, mert a bizonytalan fiúkat egyik lány sem szereti...

Jah és mégvalami...ne a modell külsejü lányokat akarjátok rögtön becserkészni, hanem az átlag lányokat. A jócsajok 10/10-es pasit választanak maguknak.

22/L

2014. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

4-es.

Tehát te azt szeretnéd itt magyarázni,hogy 8 évnyi próbálkozás után úgy,hogy csak visszautasítást kaptam és semmi jót visszafelé,ráadásul egy csók nem jött össze számomra,ne legyek szerencsétlen és legyek magabiztos?Te látod mit írsz?Olyan képtelenséget,hogyha benne lennél a helyzetben te sem tudnál olyan lenni,mint amit leírtál.

Udvarolni nálam jobban senki nem tud amúgy,csak odáig el sem tudok jutni,mivel külsőm alapján már előtte megítélnek,továbbá én már feladtam ezt a hercehurcát azt kell mondjam,minek "vergődjek",ha úgyis ugyanaz az eredménye?

2014. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen pont ezt akarom megmagyarázni...inkább te olvasd amit írsz...nyafizol mint egy kiscsaj, én elhiszem h nehéz de hogy adhatja valaki fel férfi létére?? Nem hiszem el...Te vagy a 3-as? Mert akkor a 22 éveddel még igen messze vagy attól hogy feladd. Elhiszem h megítélnek a külsöd miatt, tudom h a lányok elég kegyetlenek ilyen téren, de lépj túl rajta. Nehéz-nehéz, de nem lehet igy hozzáállni. Hidd el h egy csomó lány van ugyanolyan helyzetbe mint te akikért nem bolondulnak a fiúk és nekik százszor nehezebb, mégis próbálkoznak...
2014. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tetszem egy lánynak sem, mert ronda vagyok.. 17/F
2014. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tetszem a lányoknak a külsőm miatt.............. 20/F
2017. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!