Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy itt az...

Miért van az, hogy itt az ország keleti részén sokkal válogatósabbak a lányok a külső szerint, miért tetszem én sok nyugati lánynak?

Figyelt kérdés
Még német csajnak is bejöttem már pedig ők még nyugatabbre és messzeb élnek tőlem. Most már tényleg vicc, hogy itt küldök egy csajank képet, környékbeliről van szó, de nem ismerjük egymást, nem vagyok egy nagy társasági arc, erre még azzal jön,hogy ő nem jön összegy magamfajta nyomival. Érdekes más lányok meg helyesnek tartanak kép alapján is, na mégi smiért vagytok ilyen válogatósak kelet-magyarországi tini lányok?! Ez már most már nagyon idegesítő!-.-
2013. aug. 15. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ott hidegebb van.
2013. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
I know that feel bro
2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugaton is ugyanolyan válogatósak, csak ők könnyebben hazudják, h jól nézel ki, mert nem hiszik, h valaha találkozniuk kéne veled. A másik lehetőség, h képen jobban nézel ki, mint élőben, és ők csak képen láttak.
2013. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a kérdés az idegesítő!
2013. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as ezek olyanok, hogy hiányolnak meg foylton keresnek meg nyaggatnak, hogy menjek már el hozzájuk, ha tényleg nem érdekelném őket, nem keresnénsk és nem kérdezgetnének, hogy mi van velem.
2013. aug. 15. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
A személyek nem EZEK hanem ŐK, az emberek nem tárgyak.. És mint már több ilyen kaliberű kérdésre is válaszoltam: ne általánosíts!
2013. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, h jobban nézel ki képen.
2013. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!