Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen az ismeretlenek.hu?...

Milyen az ismeretlenek.hu? Lutri, hogy hány éves az illető?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé. 100ból 1 normális, ha szerencséd van.
2014. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nem születnek normális kapcsolatok.
2014. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak poénkodni járok fel oda. A beszélgetések így zajlanak:

x:szia. kor? kép?

y:szia *linkeli a képet,jobb esetben magáról* korod? te is linkelj

x meglátja a képet két lehetőség van:

a,bejön neki és linkel magáról, vagy valakiről..

b,nem jön be neki, és kilép.

Igazán színvonalas oldal mondhatom.

2014. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az az oldal egy vicc xdd gyakran járok fel oda, szórakozásból, rengeteg buta meg perverz jár oda, bár már volt, hogy kifogtam normális lányt, és tudtam vele beszélgetni. amúgy akikkel én találkoztam, azok nagyjából 12 évestől 20 évesig mozogtak, szóval ink. a fiatalabb korosztály használja. 16/f
2014. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányok között sok normális van, bár léptem be lányként megnézni a fiúk hogy milyenek a lányokkal, ne is beszéljünk róla... Egy kib*szott pedomaci bázis :@

Én szerencsére össze futottam ott egy lánnyal, akivel 3 órát beszélgettünk, majd felvettük egymást skypera, és azóta már 4. hónapja együtt vagyunk ^^

Bár távkapcsban, de nagyon boldogok vagyunk :) hetente, 2 hetente járok hozzájunk ^^ IMÁDOM <3


21/F

2014. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem még be sem enged a víruskereső, mert azt írja ki, hogy "adathasználati kártevő"
2014. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!