Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van olyan 14 év...

Szerintetek van olyan 14 év körüli lány, akinek nem csak a Justin Bieber klónok meg a One direction homarak jönnek be, hanem az átlagos kinézetű vagy talán sok lány számára ronda fiúk is, nekik szépek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kis önbizalom hiányos. Minek kellenek ilyen kérdések. Ne zavarjon, hogy naponta van egy ilyen kérdés, és egy válasz kérdés is a kérdésedre. Vannak normális lányok igen, de neked is tenni kell valamit.
2014. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Folyton csak teszek, szerinted mi a fszomért tettem fel ezt a kikúrt kérdést?!

De még egy nyamvadt smárolásért is vért izzadok, annyira nehéz.

2014. ápr. 5. 22:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert nyomi vagy (?).
2014. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Figyelj én 14/L vagyok. Bocs. ne tartsatok bunkonak mert őszinte vagyok.

persze fontos a belső de a kinézet sem mindegy. aki azt mondja a külső nem számít az képmutató és hazug. bocs

2014. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem tetszem egy lánynak sem, mert ronda vagyok.. 17/F
2014. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem nem tetszenek a justin bieber meg one direktion klónok, nekem az átlagos, normális, okos, FIÚS fiúk jönnek be! Viszont nem a rondák. És az ha valaki nem justin bieber klón az nem azt jelenti hogy ronda, sőt!
2014. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nekem a férfiasak tetszenek - 21 F
2014. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A mai lányoknak azok a fiúk tetszenek akiket közvetlen justin bieber seggéből rángattak elő ;)
2014. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Hát amilyen ocsmányul beszélsz, nekem nem kellenél. Külsőre bejönnek a 1D tagok, és Justin is, ahogyan a normális, hétköznapi srácok is, DE nálam a külső tényleg nagyon nem minden. Mert lehet valaki helyes, ha egyszer bunkó vagy beképzelt. Egyébként hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, vannak ilyen lányok. Ha úgy vesszük, én is ilyen vagyok, mert pl JB mostani stílusát nagyon utálom.

16L

2014. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!