Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan nagyon helyes és...

Van olyan nagyon helyes és okos és vicces fiú, aki nem mer konkrétan kezdeményezni, vagy felejtsem el ezt a magyarázatot?

Figyelt kérdés
Sokszor bókol nekem, de nem hív el sehova... Ki lehet zárni, hogy egy ilyen tökéletes(nek tűnő) lény nem MER elhívni? Felejtsem el?
2014. ápr. 6. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:

A magyarázatot nem kell "elfelejteni", sem a személyt. Van ilyen.

Nekem is nehezen megy az elhívás. Levelezek, beszélgetek egy csomót, aztán nem hívom el, mert nem megy. Van ilyen.


Az segítene, ha te is noszogatnád a dolgokat... Pl felhoznád, hogy szívesen elmennél vele, teázni, fagyizni, sétálni, valamit csinálni.

Persze az is benne van a pakliban, hogy erre is kitalál valamit, mert a helyzetet elfogadni is nehéznek találja. Ettől függetlenül adhatsz esélyt a dolognak.

2014. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mintha nekem mondanad :)
2014. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc.
2014. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csak szórakozik veled. Meg alapból is, mért kellene elhívnia? Lehet, hogy nem is akar barátnőt.. Minden ember más. Ezerféleképpen gondolhat rád, például csak egy jófej csajnak tekint, vagy megfordult a fejében, hogy elhívjon, de nem tetszel neki annyira, hogy megtegye, stb stb stb :)
2014. ápr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mer, az ahogyan az ember látja magát nem mindig passzol azzal, mint ahogy mások látják. Én pl szépnek tatom magam, de mások szerint gyönyörű vagyok.
2014. ápr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5-ös válaszoló, akárhogy is, nem tudunk általánosítani, lehet, hogy valaki szerint gyönyörű vagy, más szerint pedíg ronda, az egész relatív
2014. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abszolút lehet, de az is simán lehet, hogy csak ironikusan értettem :) Egyébként csak arra akartam rávilágítani, hogy az önbizalom nélküli fiú, az veszett fejsze nyele és mindegy, hogy néz ki, okos-e, vicces-e, nincsen összefüggés, nem ezen múlik.


#5

2014. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az önbizalom tényleg fontos, de ha tényleg olyan helyes okos és vicces, akkor nem hiszem, hogy baj lenne nála ezzel
2014. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
6-os voltam
2014. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A helyesség és a humorérzék relatív dolog. Ha eddig mondjuk csak 2 olyan lánynál próbálkozott akiknek nem jött be (erre nagy esély) akkor nem biutos hogy van önbizalma.


Másodsorban lehet hogy nem akar semmit.

2014. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!