Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a neten való...

Mit gondoltok a neten való ismerkedésről, társkeresőkről?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok,köszi

2014. ápr. 6. 08:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én régen társkeriztem (love.hu, talalka.hu), de max ismerkedés lett belölle, vagy ilyen 1 hónapos kapcsolatka vagy mi,nem volt jó... régen tiniként meg 20 évesen csináltam ezt h neten ismerkedtem, de sok a kamusi, vagy akik hitegetnek, ja meg fizetősek is!!!! Meg sok az abberrált is, meg folyamat 40 évesek írtak v akik tőlem messzi élnek (ezek nálam meg ki vannak alapbol zárva) Ma már nem ismerkedek neten, nem is fogok és nem is akarok, nincs hozzá kedvem, meg sokan csak ugy randomra ráirkálnak lányokra... Inkább élőbe, de azis ritka nállam.

L.24

2014. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12:04, nem veszítettél semmit. Azt leszámítva hogy erőltetett, az ott lévők jórésze anyagias, felszínes, kamuképes, vagy csak szimplán nem válaszol.
2014. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!