Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csalódtatok már valakiben...

Csalódtatok már valakiben (valakikben? ) ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy beszélgettetek/ismerkedtetek, minden szépnek tűnt, de aztán mégis csalódnotok kellett.

2014. ápr. 6. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne is tudd meg, h mekkorát. :-(
2014. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy! Nagyon is! A módikban.
2014. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De még mennyiben,el sem hinnéd...

Srácként nyilván inkább lányokkal beszélgettem itt az oldalon,hát 1-2 kivételtől eltekintve az összes azt csinálta,hogy egy ideig beszélgettünk,segítettem neki,vagy ő nekem(bár azt nem igazán tudott egyik sem,mert komplikált nagyon a dolog),aztán szó nélkül lelépett az összes és nem is írt semmit azóta sem...Hiába írtam nekik,vagy bármi egyszerűen eltűntek.Az egyiknek állítólag nagyon is tetszettem,megjegyzem ő volt az első itt az oldalon aki ilyet írt nekem,de érdekes módon ő is továbbállt elég hamar.

Igazából egy lány van,aki megért és vele nagyon jól elbeszélgetek,csak ő még nem látja azokat amiket én.De nagyon jól gondolkozik,és tündéri lány,csak még fiatal én meg azért sok évvel idősebb vagyok nála. :)

2014. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csalódtam is, de szerintem okoztam már csalódást is, mert megijedtem hogy biztos az-e akinek mondta magát.
2014. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es hány éves vagy?
2014. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4: Ez nem lehet attól, hogy mondjuk kibannolták őket?
2014. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, de szerencsére eddig több a pozitív, mint a negatív tapasztalat az itteni ismerkedéssel kapcsolatban.
2014. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
volt ilyen
2014. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én inkább megfordítom a választ. Bennem már elég sokan csalódtak.
2014. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!