Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes akarok lenni?

Szerelmes akarok lenni?

Figyelt kérdés
Szóval végre igazából szerelmes akarok lenni,sok fiúnak tetszem,és a családomból is rengetegen meglepődnek hogy nem járok senkivel,de 2 éve szerintem vagyis gondolom "szerelmes vagyok egy srácba" mindenkiben csak őt keresem de viszont nem jött össze vele a dolog vagyis szerintem lehetne de ő nem lép,mit csináljak kezdek befelé fordulni?
2014. ápr. 6. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Már megtetted.
2014. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarsz.

Nyugi, lehethogy neked kéne lépni. :)

2014. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok egyébként...
2014. ápr. 6. 19:45
 4/6 A kérdező kommentje:

Őszintén? Csak én gondoltam túl?

Szóval 2 éve tetszik egy fiú nekem,fogalmam sincs mi fogott meg ennyire benne de oda vagyok érte.....!!!Ha találkozom vele ami ritka megismer,megnéz,rám mosolyog,buliba voltunk tesóm bemutatta,haverok a bátyámmal,soha nem beszéltünk soha,facen sem vagyunk ismerősök...de viszont a "közös" bulikba minden 1.5hónaponta találkozunk és akkor mindig néz a múltkor csak engem nézett......barátnőim szerint a tesóm miatt nem mer kezdeményezni...Annyira tetszik nekem nem érdekel senki más,mindenkiben csak őt keresem,nem jött össze eddig az h én legyek az aki igen is bejelölöm facen vagy megszólítom....igazából nem is tudom hogy kellene ebből valamit is kihozni vagy hagyjam a francba? :S nyugodjak bele h ha már taliztunk és ha tetszenék neki rég megszólított volna vagy legalább facen bejelöl....nem? Hagyjam ugye? hm??????????

2014. ápr. 6. 19:47
 5/6 Weke Daka válasza:

Lányocskám! :) Dehogy hagyjad!!! Na most lesz az a pont, amikor szépen a tudtára adod valahogy, hogy tetszik neked. Namost az, hogy te is tetszel neki, az nem kérdés, ha ő is figyelget téged. Ez tuti.

A lényeg: mindketten tetszetek egymásnak, tehát ezt totál baromság lenne kihagyni! Valami gátolja vagy visszatartja őt a lépéstől, a kezdeményezéstől, de neked kell őt lépésre késztetni. Vegye magát észre, (meg te is) valamit ki kell találnod. Jobban én innen nem ismerem a szitut, de ki kell találnod valamit. Szüleidet, ismerőseidet, jószándékó barátokat, értelmesebb embereket megkérdezhetsz, hogy most mi van, vagy mit kéne tenni, de kihagyni vétek, csak megbánnád. Szóval itt a tavasz, jön a nyár, hajrá! :D A kezdeti nehézség után lehet, hogy tök jól meglennétek, különben ezt nem éreznéd. Na majd írd meg, hogy mi lett! :)

2014. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Weke Daka:Ez annyira jól esett olyan pozitív emberekre mint te nagyon sok embernek szüksége lenne,köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm :)) Rengeteget gondolkodtam már,remélem sikerül :) Nemsokára közös buli,és megfogadom oda megyek és igen is megkérdezem na szia hogy érzed magad vagy valami de lépnem kell,nekem kell ez a srác..:) Köszönöm :)
2014. ápr. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!