Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nem tul csinos lanyok...

Ha a nem tul csinos lanyok sem akarnak ismerkedni velem akkor erdemes egy szep lanynal probalkozni?

Figyelt kérdés
Vagy nem tul eselyes a dolog es kimeljem magam a csalodastol??
2014. ápr. 7. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges.

Anno a barátom is azt hitte, hogy nem lehet esélye nálam, aztán még is együtt vagyunk :D

2014. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nem túl szép lányoknak is a felhők fölött vannak az igényeik, akkor már érdemesebb egy szépnél próbálkozni, nem?
2014. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

figyelj én lapjáraton nem értem az emberek egy részében ezt a kiméljük magunkat a csalódástól?? szerinted ha édesanyád is ilyen felfogásu lenne akkor te megszülettél volna vagy ő se szül gyereket mert megkíméli magát a sok kis szenvedéstől meg a végén a szülési fájdalmaktól?


mér adod fel mindre van esély mégha kicsi is és ha 1% akkor 1% de KÜZDJÉL MÁR!!

2014. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Van egy évfolyamtársam, aki szerintem olyan ronda, hogyha hozzám vágnák se kellene. De tényleg nagyon elbánt a sors a sráccal. Nem vagyok bombázó, átlagos vagyok, én se vagyok tökéletes. De a barátnője viszont 10/10, értelmes, modell, elképesztően gyönyörű lány. Mai napig nem érti senki, hogy jöttek össze, de összejöttek és elvannak. Szóval miért ne?
2014. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok koszi a biztatast! Mar megerte feltenni a kerdest. :)
2014. ápr. 7. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Mindenkinek más elképzelései vannak arról, hogy mi a szép. Szóval lehet, hogy te abszolút tárgyilagosan nézve ronda vagy, mint a bűn, mégis előfordulhat, hogy tetszel egy szép lánynak. Sőt, még az is lehet, hogy pont annak a szép lánynak tetszel, akiről azt hiszed, hogy úgyis csak lepattintana. Sose tudhatod! Szóval egy próbát megér.

Aki azt írja, hogy minden nőnek az egekben vannak az elvárásai: Nem azért nem kellessz nekünk, mert ronda lennél, mert nem vagy az. Ez tuti. Valakinek biztos tetszel. Sőt, nem is valakinek, hanem valakiknek. De ezzel a nőhibáztató, rosszindulatú, rosszhiszemű hozzáállással szépen elkergeted magadtól, még mielőtt esélye lenne nálad. Sajnos senkit nem érdekel az, hogy milyen csalódásokon mentél eddig keresztül, ha nem jóhiszeműen közeledsz a nők felé, akkor leselejteznek, mert hát nem hülyék, hogy méltánytalan helyzetbe hozzák magukat.

2014. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem fogok senkinek sem kelleni, mert nagyon ronda vagyok.. 17/F
2014. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!