Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tegyek, hogy legyen...

Miért tegyek, hogy legyen barátnőm? Miért csak a visszautasítást kapom mindig? Miét ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Már vagy 1000 nővel próbálkoztam, szinte mindenhol.

De mindig csak lekoptatnak. Általában mindig azt a választ kapom, hogy: "nem vagy az esetem bocsi", " nem vagyunk egy szinten úgy gondolom", vagy "bocsi, de nem" stb

Pedig úgy gondolom, van önbizalmam. Ti is tapasztaljátok ezt? pl Miből gondolja, hogy nem vagyunk egy szinten? lehet én sokkal okosabb vagyok, mint ő stb


2014. ápr. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu a csajok legtöbbje már level 87es paladin. Nem lehet h te 50 alatt vagy?
2014. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megyünk el egy ribihez ketten? Partyba vágnánk a kis lotyót. Akinek van kedve,írjon!Csácsá!
2014. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A következő kérdést, és az oda írt utolsó választ ajánlom a figyelmedbe: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__555..

Ebből ez a lényeg: "Aki azt írja, hogy minden nőnek az egekben vannak az elvárásai: Nem azért nem kellessz nekünk, mert ronda lennél, mert nem vagy az. Ez tuti. Valakinek biztos tetszel. Sőt, nem is valakinek, hanem valakiknek. De ezzel a nőhibáztató, rosszindulatú, rosszhiszemű hozzáállással szépen elkergeted magadtól, még mielőtt esélye lenne nálad. Sajnos senkit nem érdekel az, hogy milyen csalódásokon mentél eddig keresztül, ha nem jóhiszeműen közeledsz a nők felé, akkor leselejteznek, mert hát nem hülyék, hogy méltánytalan helyzetbe hozzák magukat."

Tehát ha nőt akarsz, akkor Isten szerelmére, ne hibáztasd már őket a sikertelenségedért! Segget összeszorítani, golyókat beszívni, és fejjel előre! Rezzenéstelen arccal tovább! És előbb utóbb találsz valakit, aki értékelni is tud, DE CSAK AKKOR, ha nem haragszol a nőkre! Szóval ezt a hozzállást felejtsd el!

2014. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!