Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a (nem jóképünek) született himneműeknek MINDENÉRT meg kell dolgozni verejtékes munkával, mig a nők megkapnak egy csomo kézzelfogható dolgot INGYEN?

Figyelt kérdés

Oké, hogy a pasiknak sokkal több lehetöségük van az önmegvalósításra, de mindennek irtózatosan nagy munka és küzdelem az ára! Ami már önmagában kirostálja a többséget.


Mindeközben meg ha csaj vagy, lehetsz akár egy ocsmány dagadék, akkor is kereshetsz pénzt igen könnyen és biztonságosan ilyen szexkamerás oldalakon.


2014. ápr. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
20%
hallod, ne irigyeld tőlük. tudod hogy mi a két legősibb szakma. prosti meg pap. a nők sose tudtak mást csinálni a pucsításon kívül, ez az igazsgág. nézd meg őket miket nyafognak, csücsörítenek, domborítanak azért, hogy eltartsák őket, vegyenek nekik piát, stb. a testükkel kereskednek nap mint nap. ebből a szempontból jobb, hogy mi vagyunk a "papok" :), szóval, bocs, de a nők... pff
2014. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
nem tudom nekem valahogy jobban esne az ingyen törödés, minthogy pasiként vásárra vigyem a börömet nap-mint-nap és lépten nyomon mindenki megprobáljon eltaposni.
2014. ápr. 6. 23:28
 3/42 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy Pipacs2, pont annyira mint az első válaszban vázolt nők...
2014. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
50%
ácsi. épp ez a lényeg. aki csak pucsítani tud, az erkölcsileg nulla. az összes nő úgy hazudik, hogy jobb ha nem is tudjuk a módszereiket. elég észrevenni, hogy milyenek. szóval, aki erkölcsileg nulla, az boldog soha nem lesz. mert önszántából adja el a lelkét. most jön annak a helyzete, akit "taposnak". neki van esélye arra, hogy tiszta lelkű ember legyen. nehéz elhinni, de így van. akit folyton taposnak, és ő nem úgy kerül ki a taposás alól, hogy szintén taposóvá válik, hanem észreveszi, hogy van benne valami, amit soha senki se érinthet vagy sérthet meg, az nyert. de ehhez karakánul el kell vetni az élettel való kompromisszumkötéseket.
2014. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek meg kell dolgoznia valamiért. Hogy kinek miért, és hogyan az már lehet különböző. Én pl. úgy vagyok ezzel, hogy amiben eleve nagyon gyenge vagyok, azt nem nagyon erőltetem (csajozás). De van más, amiben meg jó vagyok, inkább azt erőltetem. A bánkódás nem vezet sehova úgysem, viszont időt és energiát fogyaszt.
2014. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt képzeld el milyen jó lehet azoknak a nőknek, akiket lépten-nyomon CSAK ÉS KIZÁRÓLAG meg akarnak dugni. Lehet ő akármilyen jószívű, tehetséges, a férfiak csak annyit értékelnek belőle, hogy egy lyuk van a lába között. Irigylésre méltó élet, mi?


De milyen jó, hogy ez csak a legszebbeknek jut! Ha "egy ocsmány dagadék", vagy csak egyszerűen nem egy babaarcú, párductestű szépség, akkor már igencsak korlátozottak a lehetőségei. Főleg, hogy lehet akármilyen tehetséges, mégsem férfi, így mégsem fogják a munkáját annyira értékelni, mint egy férfiét. Vért is izzadhat, akkor is CSAK EGY NŐ.


Másrészt biztos vagyok benne, hogy van hasonló webkamerás lehetőség férfiaknak is, amennyiben szeretnéd, ha a világ másik feléről valaki pont rád... érted...

2014. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
34%
Neked csak keményebben kell dolgozni. Aki szociálisan képzetlen, annak meg szó szerint esélye sincs. Örülj annak, amid van.
2014. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
szociálisan képzetlen vagyok, ezért igy 25 évesen már nem igazán várok sokat az élettől
2014. ápr. 6. 23:53
 9/42 A kérdező kommentje:
amugy még az ocsmány nőknek is pillanatok alatt van szex, miközben az átlagos pasikkal könnyen megeshet, hogy a kutyának se kellenek.
2014. ápr. 6. 23:55
 10/42 anonim ***** válasza:
50%

"25 évesen már nem igazán várok sokat az élettől"


WTF?

2014. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!