Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érez irántam...

Szerintetek érez irántam valami komolyabbat vagy "csak" barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9-es vagyok 15 éves tudjátok középiskola, új osztálytársak.Nos az illető lányt meg mielott suliba jártam volna amikor behívták orvosi vizsgara a lehendo 9.eseket behívták ugye ott a varoban ismertem meg leültem mellé és elkezdtünk ugye dumalni.Hazafelé gondoltam na legalább már valakit ismerek :-) Aztán evnyiton is osszefutottunk parokba kellett állni mi rögtön bealltunk egymás mellé parba.Nos most jön az amiért kiteszem a kérdést, ahogy kozeledtunk félév felé egyre "furcsább" dolgokat csinált :-) közelebb volt hozzám megszagolta pulcsim és aztmondta

ez arra emlekezteti ez az illat mint amikor kicsi volt és hogy az o babapaplanjainak is ilyen illata volt, erre ott szagolgatott órákat, mondom oké.Aztan később egyre közeledett hozzám, nem feltűnően csak mindig ha belekezdtem valami beszélgetésbe akkor rögtön elég közel ült hozzám, másik eset amikor hulyeskedtem vele és elkezdi: "kösz, én is szeretlek, de tényleg, ohm na jó ez kicsit fura volt" mondta, aztán néma csend :)

Aztán egy másik lanyosztalytarsam aztmondta aranyosak vagyunk többször is én erre nemmondtam semmit az iletett lány pedig nem mondta egyszerszersem hogy hülye vagy vagy hohy nem, csak egyszeruen mindig bemutat annak aki mondja hogy aranyosak vagyunk és ennyi. Szerintetek?

(Bocs a sok helyesírási hibáért telorol írtam)


2014. ápr. 7. 21:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy elég fius egy csaj, egyfolytában arról.ajuldozik nekem hogy mert nincs neki bátyja...
2014. ápr. 7. 21:52
 2/2 anonim válasza:
Hívd el őt randira ott minden kiderül!:) Ne félj kezdeményezni lehet pont erre vár!
2014. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!