Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik ilyen férfi egyáltalán...

Létezik ilyen férfi egyáltalán? , ´ )

Figyelt kérdés

180-190 cm

Kedves (nem egy nagyképű macsó)

Aki nem a mű libákat szereti

Nem a szex a leglényegesebb a kapcsolatban

Normális alkatú

Katolikus


Lehet ámuldozni, de a barátnőm pont ilyet keres :) Csak érdekel, hogy létezik-e ilyen egyáltalán, vagy adjuk fel már az elején :D

19/L


2014. ápr. 8. 00:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Igazán sajnálom :/ :D
2014. ápr. 8. 00:41
 12/31 anonim ***** válasza:
Mi van ma, hogy ilyen listákkal álltok ki? :D Nem mondom, hogy nem érdemes keresgélnetek, mert biztos van ilyen, de ez azért elég kemény szűrő.
2014. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
ifi hittan vagy hasonló nincs felétek? templomba sincs egy ilyen fiú se?
2014. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Jürgen válasza:

Magam is beletartozom ebbe a kategóriába, de már foglalt vagyok :)


Nem tudom, hogy hol laktok, de érdemes a helyi ifjúsági közösségben "keresgélni", ha van ilyen nálatok - sok sikert! :)

2014. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Heh:D Majdnem.... Kisebb vagyok és nem tudom az alkatom normális-e vagy vékony.... szerintem utóbbi...

Katolikusnak katolikus, de annak ellenére, hogy heti 3x templomba vagyok nem vagyok mélyen vallásos. Lehet kicsit ellentmondásos, de ez is csak az én hülyeségem miatt van:D Mindegy hosszú.. Lényeg én nem feltétlen várnék házasságig, és egyéb dolog is van az egészbe ami megkérdőjelezhető.. mármint a vallásba részemről az egyházba meg főleg. De Istennek megadom az 50% létezési rátát. Ja... ennyire vagyok vallásos:D

De egyébként szerintem 100%, hogy van ilyen! Közel sem lehetetlen.... nem nagy igény szerintem. Vagy is... csak ez a talán - szerintem - túlzott vallásosság teszi naggyá. De egyébként abszolút vállalható. Sok szerencsét a barátnődnek!:D

2014. ápr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ilyesmi vagyok, de én valószínűleg korban nem felelnék meg :)
2014. ápr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

a kérdés inkább az,hogy létezik-e olyan csaj,mint akit vázolsz?

mert gyönyörűen elképzelt kis tervek,de akárhány ilyen időre kúró "csak fél év után",vagy szabály fanatikus csaj ismertem,a legkeményebb is beadta a derekát 1 hónap után.

szóval inkább önismeretben kellene fejlődnöd,nem butuska elvárásokkal elodázni a dolgokat,miközben arról egy szó nem esett,hogy te miféle vagy,mit tudnál felajánlani cserébe a 19 éveden kívül?

2014. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Innen csak a katolikus nem stimmel. Sajnálom, de a keresztény vallás egy vicc, az egyházat meg egyenesen szánalmasnak találom.

26/F

2014. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2014. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!